Horor na Písecku: Policie rozplétá vraždu dvou žen. Zabíjel člen rodiny?

Jihočeští kriminalisté vyšetřují od dnešního rána vraždu dvou dospělých žen. Jejich těla lidé našli u obce Bor u Protivína na Písecku, řekl jihočeský policejní mluvčí Milan Bajcura. Nic bližšího k případu zatím policie zveřejnit nehodlá.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto
doporučujeme

Ze zjištění ČTK vyplývá, že zavražděné pocházely ze stejné rodiny jako pravděpodobný útočník, rodina žila na místním statku. Pochází z ní údajně i Pavel Záruba, kterého poslal soud na doživotí do vězení za vraždu stopařky v roce 2003.

"Všechny indicie nasvědčují tomu, že se jedná o stejnou rodinu," řekl Jaroslav Hlaváč, starosta Protivína, jehož je Bor částí. Dodal, že mezi obyvateli neregistruje paniku. "Policisté veřejnost ubezpečili, že jim žádné nebezpečí nehrozí," řekl Hlaváč.

Bajcura odmítl říci, zda je pravděpodobný útočník po smrti, nebo ho policie zadržela. Více informací kriminalisté možná zveřejní v pátek.

Nedaleko místa činu u Ražic na Písecku srazil dnes vlak muže, který na místě zemřel. Podle některých informací by se mohlo jednat o pachatele.

"Vlak skutečně srazil osobu. Ale více celou věc nebudeme zatím komentovat," reagoval Bajcura na dotaz, zda vražda a tragédie na kolejích souvisejí.

Jde o druhý případ dvojnásobné vraždy, který policie na jihu Čech letos řeší. V lednu zřejmě dva cizinci zabili u Písku muže a ženu. Policisté podezřelé zadrželi několik týdnů po činu v Rumunsku a převezli je do vazby do České republiky.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Mladý muž napadl v Aši svou matku, je obviněn z pokusu vraždy

25.06.2019 13:44 Policie zahájila stíhání 21letého muže, který podle ní v neděli v podvečer napadl v Aši svou matku,…

Strach v Praze. Anonym hrozil střelbou ve škole, policie po něm pátrá

24.06.2019 17:35 Aktualizováno Policie odpoledne ukončila bezpečnostní opatření v okolí pražských škol, které přijala kvůli…

Brutální vražda. Dívka zabila nejlepší kamarádku kvůli falešnému milionáři

23.06.2019 11:22 Na Aljašce se odehrál šokující případ vraždy. Dívku zabila její nejbližší kamarádka spolu s dalšími…

Německo vědělo, že migrant, který znásilnil 16letou Češku, je agresivní

22.06.2019 11:54 Africký migrant, který znásilnil 16letou dívku u obce Lukavec na Litoměřicku, byl v Německu veden…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama