Další přepadená benzínka. Na Chrudimsku útočil ozbrojený lupič

Včera v pozdních večerních hodinách informovala Policie ČR na svém Twitteru o přepadení čerpací stanice v Rozhovicích na Chrudimsku. Pachatel si odnesl všechny peníze, které byly tou dobou v kase, podle dostupných informací je stále na útěku.

Přidejte svůj názor

krimi
doporučujeme

Zatím neznámý pachatel se maskoval černou kuklou. Vyzbrojen byl nožem a slzným sprejem, který dokonce neváhal použít. Obsluha mu ve strachu o vlastní život vydala všechny peníze a krabičku cigaret. Lupič následně z místa činu utekl, celý incident se obešel bez zranění.

„K popisu pachatele můžeme uvést, že se jedná o muže silnější postavy, výšky okolo 175 cm, oblečeného do šedozelené šusťákové bundy a kalhot nezjištěné barvy,“ dodává Renata Štěpánková z tiskového oddělení Krajského ředitelství policie v Pardubickém kraji.

Policie současně žádá případné svědky události o pomoc při hledání pachatele, volat můžete na linku 158 nebo osobně sdělit informace na nejbližší policejní služebně. Lupiči hrozí odnětí svobody až v délce 10 let.

Jde o několikáté přepadení čerpací stanice v krátké době. To nejtragičtější se odehrálo v pondělí 3. prosince v brzkých ranních hodinách ve středočeské Nelahozevsi. Dvojice pachatelů, kteří zastřelili členku obsluhy, je nadále na útěku. Policie žádá veřejnost o pomoc i v tomto případě.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Z vraždy dítěte v Lounech obviněn mladý muž, hrozí mu výjimečný trest

25.03.2019 22:29 Aktualizováno Policisté obvinili dvacetiletého muže z vraždy dítěte. Případ se stal v polovině února v Lounech,…

V domě na Brněnsku se střílelo. Muž zabil svou matku, pak spáchal…

25.03.2019 16:56 Aktualizováno Dvě oběti má dnešní ranní střelba v rodinném domě v Ostopovicích na Brněnsku. Podle vyšetřovací…

Policisté odvolali pátrání po dívce z Olomoucka. Její matka ji našla na…

25.03.2019 09:09 Policisté odvolali pátrání po čtyřleté dívce z Olomoucka, které vyhlásili na konci ledna letošního…

Policie zadržela pyromana z Prahy. Založil 31 požárů, během 20 minut…

24.03.2019 17:57 Aktualizováno Policie zadržela a obvinila šestadvacetiletého muže, který má podle kriminalistů na svědomí…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama