Vražda v Teplicích: Cizinec dle policie ubil prostitutku, hrozí mu doživotí

Muž zadržený pro podezření z vraždy mladé ženy v Teplicích je podle policie rusky mluvící Ukrajinec. Nyní je ve vazbě, k vraždě se podle policie přiznal. Žena byla prostitutka a zavražděna byla tupým úderem do hlavy. Krajští kriminalisté to dnes uvedli na tiskové konferenci. Obviněnému hrozí až doživotí.

Přidejte svůj názor

krimi
doporučujeme

Policisté novinářům řekli, že jim při vyšetřování zásadně pomohly kamerové systémy. S jejich pomocí byli schopni zdokumentovat dění před vraždou. Podle jejich poznatků si podezřelý nejprve koupil kondomy na blízké čerpací stanici, odtud měli policisté jeho relativně kvalitní fotografii.

Muž pak podle policie kontaktoval jednoho z pozdějších svědků, aby mu sehnal ženu, s níž by mohl mít sexuální styk. Ten souhlasil pod podmínkou, že mu podezřelý koupí krabicové víno. Poté jej zkontaktoval s budoucí obětí.

Ukrajinec se s ní dohodl na sexuálních službách za 300 korun. Prostitutka po styku ale podle policistů cenu o 200 korun navýšila a když muž nechtěl zaplatit, pohrozila mu, že ho obviní ze znásilnění. Nato ji Ukrajinec podle policistů brutálně utloukl.

Ženu našel náhodný svědek v Teplicích 12. prosince v lokalitě, kde se scházejí prostitutky. Pitva prokázala cizí zavinění. Krajští policisté zahájili úkony trestního řízení pro spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Mladý muž napadl v Aši svou matku, je obviněn z pokusu vraždy

25.06.2019 13:44 Policie zahájila stíhání 21letého muže, který podle ní v neděli v podvečer napadl v Aši svou matku,…

Strach v Praze. Anonym hrozil střelbou ve škole, policie po něm pátrá

24.06.2019 17:35 Aktualizováno Policie odpoledne ukončila bezpečnostní opatření v okolí pražských škol, které přijala kvůli…

Brutální vražda. Dívka zabila nejlepší kamarádku kvůli falešnému milionáři

23.06.2019 11:22 Na Aljašce se odehrál šokující případ vraždy. Dívku zabila její nejbližší kamarádka spolu s dalšími…

Německo vědělo, že migrant, který znásilnil 16letou Češku, je agresivní

22.06.2019 11:54 Africký migrant, který znásilnil 16letou dívku u obce Lukavec na Litoměřicku, byl v Německu veden…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama