16letou dívku z Terezína měl znásilnit africký migrant vyhoštěný z Německa

Na severu Čech mělo dojít k znásilnění 16leté dívky z Terezína migrantem z Afriky. Policie pachatele zadržela, jeho národnost zatím nepotvrdila.

Uprchlíci, ilustrační foto
doporučujeme

K události mělo dojít v úterý odpoledne na poli v vesnice Lukavec v Ústeckém kraji. Dívka je nyní v péči lékařů. Její zdravotní stav není znám.

Policie pachatele zadržela. Nyní se nachází v policejní cele. Podle informací Litoměřického deníku se mělo jednat o Afričana, kterého v úterý v 7 hodin ráno propustili z výkonu trestu v Drážďanech a z Německa vyhostili.

Policejní mluvčí Daniel Vítek potvrdil, že došlo k trestnému činu násilného charakteru. Zdali se skutečně jednalo o migranta však zatím s ohledem na probíhající úkony trestního řízení nepotvrdil . „S ohledem na probíhající vyšetřování nebudeme sdělovat další podrobnosti,“ uvedl.

Předseda SPD Tomio Okamura má však už nyní jasno, že celou záležitost spáchal africký migrant. „Takhle opravdu NE! Šestnáctiletou dívku z Terezína dnes kolem poledne znásilnil na poli u Lukavce v Ústeckém kraji africký migrant propuštěný dnes v 7h ráno z výkonu trestu v Drážďanech a z Německa ho dnes ráno následně ihned vyhostili na území České republiky. Oběť ohavného trestného činu skončila s poraněním v nemocnici. Policejní mluvčí Daniel Vítek potvrdil, že podezřelá osoba byla zadržena a v současnosti je v policejní cele,“ popsal incident na svém Facebooku, aniž by uvedl, že identita pachatele zatím ještě není oficiálně potvrzena.

„Hnutí SPD prosazuje jako jediná parlamentní strana nulovou toleranci této nezákonné migrace. Co na to řeknou ostatní politici a sluníčkářští novináři, kteří neustále podporují nebo bagatelizují migraci a o SPD lživě prohlašují, že jen migrací strašíme? Podpořte SPD u voleb a zabráníme těmto ohavným kriminálním činům!“ využil Okamura zprávy k získání politických bodů.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Muž se přiznal k loupežným přepadením, sháněl peníze na heroin

18.01.2021 12:28 Jiří Horváth se dnes u soudu přiznal ke čtyřem loupežným přepadením a osmi krádežím, které spáchal…

Policie zadržela cizinku, která v Karlových Varech uškrtila dítě pupeční…

18.01.2021 09:19 Mrtvého novorozence, kterého našli u břehu řeky Ohře 22. prosince kolemjdoucí v Karlových Varech,…

Muž na Sokolovsku zabil partnerku a jejího milence. Tamní kriminálka řeší…

17.01.2021 18:07 Policie vyšetřuje dvojnásobnou vraždu, která se stala v sobotu v Horním Slavkově na Sokolovsku.…

V Hradci Králové byla znásilněna mentálně postižená žena, policie hledá…

15.01.2021 10:13 Královéhradecká policie hledá svědka v případu znásilnění mentálně postižené ženy v Hradci Králové…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama