16letou dívku z Terezína měl znásilnit africký migrant vyhoštěný z Německa

Na severu Čech mělo dojít k znásilnění 16leté dívky z Terezína migrantem z Afriky. Policie pachatele zadržela, jeho národnost zatím nepotvrdila.

Přidejte svůj názor 301 komentářů

Uprchlíci, ilustrační foto
doporučujeme

K události mělo dojít v úterý odpoledne na poli v vesnice Lukavec v Ústeckém kraji. Dívka je nyní v péči lékařů. Její zdravotní stav není znám.

Policie pachatele zadržela. Nyní se nachází v policejní cele. Podle informací Litoměřického deníku se mělo jednat o Afričana, kterého v úterý v 7 hodin ráno propustili z výkonu trestu v Drážďanech a z Německa vyhostili.

Policejní mluvčí Daniel Vítek potvrdil, že došlo k trestnému činu násilného charakteru. Zdali se skutečně jednalo o migranta však zatím s ohledem na probíhající úkony trestního řízení nepotvrdil . „S ohledem na probíhající vyšetřování nebudeme sdělovat další podrobnosti,“ uvedl.

Předseda SPD Tomio Okamura má však už nyní jasno, že celou záležitost spáchal africký migrant. „Takhle opravdu NE! Šestnáctiletou dívku z Terezína dnes kolem poledne znásilnil na poli u Lukavce v Ústeckém kraji africký migrant propuštěný dnes v 7h ráno z výkonu trestu v Drážďanech a z Německa ho dnes ráno následně ihned vyhostili na území České republiky. Oběť ohavného trestného činu skončila s poraněním v nemocnici. Policejní mluvčí Daniel Vítek potvrdil, že podezřelá osoba byla zadržena a v současnosti je v policejní cele,“ popsal incident na svém Facebooku, aniž by uvedl, že identita pachatele zatím ještě není oficiálně potvrzena.

„Hnutí SPD prosazuje jako jediná parlamentní strana nulovou toleranci této nezákonné migrace. Co na to řeknou ostatní politici a sluníčkářští novináři, kteří neustále podporují nebo bagatelizují migraci a o SPD lživě prohlašují, že jen migrací strašíme? Podpořte SPD u voleb a zabráníme těmto ohavným kriminálním činům!“ využil Okamura zprávy k získání politických bodů.

Loading...
Vstupte do diskuze (301)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Celníci naháněli pašeráka z Polska, prchal na kolečkových bruslích

22.07.2019 14:07 Kuriózní případ řešili celníci na Trutnovsku u statní hranice s Polskem. Dopadli tam…

Opilý řidič vletěl do policejního auta, stálo se zapnutými majáky u jiné…

22.07.2019 12:44 Aktualizováno Čtyřiatřicetiletý řidič v neděli na Příbramsku naboural do policejního auta, které stálo se…

Německá policie pronásledovala podezřelé auto, řidič ujel až do Česka

18.07.2019 13:21 Přes hranici až do Česka pronásledovala ve středu večer německá policie podezřelé auto s přívěsným…

Trojici z Jihlavy hrozí roky vězení, psa použili jako zbraň

18.07.2019 11:17 Jihlavská policie obvinila mladíka a dvě dívky, kteří použili psa jako zbraň. Poštvali ho na…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama