Útok v Chomutově: Žena bodla policistku injekční stříkačkou

Žena v Chomutově po sporu v obchodě zaútočila před budovou na policistku. Opakovaně ji bodla injekční stříkačkou. Útočnice byla pod vlivem drog, soud ji poslal do vazby. Hrozí jí až šest let vězení.

Přidejte svůj názor 3 komentáře

policie
doporučujeme

Dvacetiletá žena z Chomutovska navštívila dvě prodejny v obchodní zóně na Chomutovsku. V první prodejně údajně poškodila visačku na zboží. V dalším obchodě se jí podle policie zřejmě nelíbila zvýšená pozornost prodavaček, kterou jí věnovaly, tak jim velmi vulgárně nadávala-. Z bundy vytáhla injekční stříkačku a namířila ji proti prodavačkám.

Před obchodem shodou náhod řešila policistka dopravní přestupek. Když ji prodavačky upozornily, že žena možná v obchodě něco ukradla, policistka ji vyzvala, aby jí ukázala ruce. Podezřelá před ní začala couvat.

"Žena zákona tedy uchopila podezřelou za rameno a ruku. Na toto jednání měla dotyčná reagovat tak, že policistku opakovaně bodnula injekční stříkačkou do předloktí. Po útoku byla zadržena a umístěna v policejní cele." uvedla mluvčí chomutovské policie Miroslava Glogovská.

Provedený orientační test na drogy potvrdil přítomnost těchto látek v těle zadržené. Ženu kriminalisté obvinili z násilí proti úřední osobě a výtržnictví, kterého se podle informací policie dopustila už dříve v jiné prodejně.

Policistka utrpěla lehká zranění. "Při poranění injekční stříkačkou je standardní postup, bližší informace sdělit nemohu," uvedla mluvčí.

Loading...
Vstupte do diskuze (3)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Muži ukradli v Amazonu u Prahy elektroniku, tvrdí policie. Škoda šest…

06.12.2019 15:57 Středočeští kriminalisté obvinili tři muže z krádeže přibližně stovky kusů elektroniky v hodnotě…

Útok nožem na pražské Floře: Podezřelý je obviněn z pokusu o vraždu

06.12.2019 10:35 Muže, který je podezřelý, že ve čtvrtek večer na pražské Floře pobodal jiného muže, stíhá policie…

Strach na Havlíčkobrodsku: Neznámý pachatel vnikl do kůlny a zabil psy

06.12.2019 09:26 Policie hledá pachatele, který ve Světlé nad Sázavou na Havlíčkobrodsku zabil dva psy. Vnikl na…

Útok v pražském obchodním domě: Cizinec je vážně zraněn

05.12.2019 19:56 Aktualizováno Policisté a záchranáři dnes večer vyjížděli do pražského obchodního domu Flora k potyčce dvou mužů,…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama