Policistka-lesba pronásledovala manžela své milenky, skončil u psychiatra

Česká Lípa - Kriminalisté v České Lípě obvinili strážnici Městské policie z stalkingu - tedy nebezpečného pronásledování a poškozování cizích práv. Žena začala udržovat milenecký poměr s jednou ze svých vdaných kolegyň. Útoky, ze kterých je obviněna, míří už několik měsíců na jejího manžela.

Přidejte svůj názor 1 komentář

doporučujeme

Byly to nejen verbální útoky, ale hlavně zprávy sms. Některé z nich byly svým obsahem takřka nepublikovatelné. Útočily na velikost přirození, žena v nich popisovala sex se svojí kolegyní, urážela i matku muže, když ji označovala, slušně řečeno, za lehkou ženu a jeho za pouliční směs. "Ona měla více sim karet a používala tři telefony. A posílala mi výhrůžné smsky, jestli už jsem připravenej, že mě zabije. Všechny, kdo se se mnou setkává, tak ty v těch smskách urážela a napadala sprostě, vulgárně," popisuje oběť stalkingu Jindřich Dřízhal.

Těch sms zpráv kriminalisté zachytili několik desítek. Muž celou tu situaci těžce nese, léčí se u psychiatra s depresemi a z bytu, kde předtím se svojí ženou 30 let žil, se odstěhoval. Obě ženy se poznaly na českolipském policejním plese letos v únoru. Tam podle muže jejich vztah také vznikl.

Vedení policie o případu obou svých kolegyň ví. S kriminalisty spolupracovali několik měsíců. " Já jsem dostala přísnej zákaz o tom hovořit. Jinak mě zavřou," nechce to komentovat strážnice Městské policie v České Lípě Radka Panošková. "Kriminalisté včera zadrželi a obvinili z přečinů poškozování cizích práv a nebezpečného pronásledování 42letou ženu z Českolipska. Nyní jí hrozí až 3letý trest odnětí svobody," říká mluvčí policie v České Lípě Ivana Baláková.

Loading...
Témata: krimi | stalking | Policie ČR
Vstupte do diskuze (1)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Mrtvola v přehradě: Rakušané zjišťují totožnost ženy, mohla být z Česka

22.07.2019 14:52 Rakouské policii se stále nepodařilo určit totožnost ženy, jejíž tělo bylo koncem května vyloveno z…

Celníci naháněli pašeráka z Polska, prchal na kolečkových bruslích

22.07.2019 14:07 Kuriózní případ řešili celníci na Trutnovsku u statní hranice s Polskem. Dopadli tam…

Opilý řidič vletěl do policejního auta, stálo se zapnutými majáky u jiné…

22.07.2019 12:44 Aktualizováno Čtyřiatřicetiletý řidič v neděli na Příbramsku naboural do policejního auta, které stálo se…

Německá policie pronásledovala podezřelé auto, řidič ujel až do Česka

18.07.2019 13:21 Přes hranici až do Česka pronásledovala ve středu večer německá policie podezřelé auto s přívěsným…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama