Ubodal Elišku (†21) maniak nebo někdo z pomsty?

Praha - Policisté i nadále pátrají po vrahovi jednadvacetileté Elišky, která byla brutálně ubodána v bytě ve Vratislavově ulici v Praze. Zatím je hledání pachatele, který z místa činu utíkal pravděpodobně celý od krve, bezvýsledné.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto
doporučujeme

Elišce M. bylo jen jednadvacet let. Měla ráda tanec, chtěla i zpívat. Do Prahy se přestěhovala ze severních Čech, aby si mohla splnit sny. Než se jí to podařilo, její život skončil - rukou vraha.

Co kriminalisté tajili, se zdá být jasnější. Eliška byla brutálně ubodaná. Spekuluje se, že vrah její tělo znetvořil. To by svědčilo o tom, že se možná chtěl za něco mstít, nebo že se Eliška stala obětí maniaka.

Eliška mohla vraha pustit do bytu sama, nebo mohl mít i vlastní klíč, pokud by jí byl hodně blízký. Ani v jednom případě ale dívka zřejmě neměla šanci přežít. "Byla to taková, dá se říct, naivní duše, dušička," řekl bytný Elišky.

V domě, kde bydlela, jsou na některých místech kamery, takže je možné, že policie má v rukou vrahovu podobu. Přesto dál pátrá po svědcích, kteří mohli vidět pod Vyšehradem mezi pondělním a úterním odpolednem člověka celého od krve. "Jakékoliv informace k zakrvácené osobě přijmou policisté na lince 158 nebo kterékoliv služebně policie," uvedla už v úterý večer Jana Rösslerová.

Sami kriminalisté potvrzují, že ve většině případů brutálních vražd oběť vraha zná. A to mohl být bohužel i případ Elišky. Jejich domněnky se ale definitvně potvrdí, až za lidskou bestií zaklapnou mříže.

Loading...
Témata: krimi | Vražda | Policie ČR
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Řidič se srazil s blikající sanitkou, z místa ujel. Policie hledá svědky

23.07.2019 13:29 Neznámý řidič se v pátek 19. července odpoledne nedaleko obce Obory na Příbramsku střetl se…

Mrtvola v přehradě: Rakušané zjišťují totožnost ženy, mohla být z Česka

22.07.2019 14:52 Rakouské policii se stále nepodařilo určit totožnost ženy, jejíž tělo bylo koncem května vyloveno z…

Celníci naháněli pašeráka z Polska, prchal na kolečkových bruslích

22.07.2019 14:07 Kuriózní případ řešili celníci na Trutnovsku u statní hranice s Polskem. Dopadli tam…

Opilý řidič vletěl do policejního auta, stálo se zapnutými majáky u jiné…

22.07.2019 12:44 Aktualizováno Čtyřiatřicetiletý řidič v neděli na Příbramsku naboural do policejního auta, které stálo se…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama