Kde je otec vlčích dětí? Už ho hledá celá Evorpa

Praha - Martina Kašpárka, otce dvou vlčích dětí, které společně s manželkou Hanou, skrývali před světem dlouhé dva roky, nenastoupil do vězení. Nejdříve po něm přes rok bylo vyhlášeno pátrání v Česku. Teď bylo rozšířeno i na celou Evropu.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Ilustrační foto
doporučujeme

Osmatřicetiletý otec vlčích dětí Martin Kašpárek měl v prosinci 2012 nastoupit do vězení, ale dodnes se skrývá. "Pátrání po muži rozšířeno i na Evropu," prozradila Právu, které o případu informovala, mluvčí policie Vlasta Suchánková.

Evropský zatykač vydal Městský soud v Praze už téměř před měsícem - 5. března. Zatímco od městského soudu dostal Kašpárek 8 let, jeho manželka jen podmínku. Vrchní soud ale rozsudky změnil, Kašpárek si měl odsedět 4 roky, Kašpárková dva. Do výkonu trestu ale ani jeden z nich nenastoupil. Kašpárkové pak trest prominula loňská Klausova novoroční amnestie.

Psali jsme:  

Hana a Martin Kašpárkovi vyznávají alternativní způsob života. Kašpárková své dva syny tajně porodila a "vychovávala" asi dva roky v centru Prahy na Vinohradech. Obě děti, které vykazovaly různé známky opožděnosti, zanedbání v oblasti sociální a hygienické i opožděný kosterní vývoj v důsledku nedostatečné výživy, po provalení případu skončily v péči příbuzných.

Na vlčí děti se přišlo vlastně náhodou. V dubnu 2011 totiž Hana Kašpárková volala o pomoc, protože ji údajně napadl manžel.

Loading...
Vstupte do diskuze (1)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Mrtvola v přehradě: Rakušané zjišťují totožnost ženy, mohla být z Česka

22.07.2019 14:52 Rakouské policii se stále nepodařilo určit totožnost ženy, jejíž tělo bylo koncem května vyloveno z…

Celníci naháněli pašeráka z Polska, prchal na kolečkových bruslích

22.07.2019 14:07 Kuriózní případ řešili celníci na Trutnovsku u statní hranice s Polskem. Dopadli tam…

Opilý řidič vletěl do policejního auta, stálo se zapnutými majáky u jiné…

22.07.2019 12:44 Aktualizováno Čtyřiatřicetiletý řidič v neděli na Příbramsku naboural do policejního auta, které stálo se…

Německá policie pronásledovala podezřelé auto, řidič ujel až do Česka

18.07.2019 13:21 Přes hranici až do Česka pronásledovala ve středu večer německá policie podezřelé auto s přívěsným…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama