Další pražský taxikář v ohrožení: Co se stalo před děsivou nehodou?

Praha - V Praze byli zavražděni již tři taxikáři, jejich vrah se však stále nenašel a běhá na svobodě. Ostatní taxikáři proto mají strach. Bojí se, že sériový vrah opět udeří. Jeden z nich kvůli obavám dokonce havaroval, zradilo ho srdce a nyní leží v kómatu v nemocnici.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto
doporučujeme

V pátek byl ohrožen na životě další pražský taxikář. Podle dostupných informací došlo v Říčanech k nehodě poté, co řidič taxíku dostal infarkt. K celé nešťastné události došlo tak, že na taxikáře začal najíždět řidič BMW, natlačil ho na svodidla a auto pak zastavil. Oba muži se pohádali a agresivní řidič BMW taxikáři začal vyhrožovat. "Taxikáři řekl, že za ním má jet, jestli za ním nepojede, tak...," uvedl zdroj obeznámený se situací, Co následovalo po "tak", to se policie dozví, až se muž probere z komatu.

Vystrašený taxikář za mužem skutečně chvíli jel a pak se mu snažil ujet. "Měl takový strach, že jde o vraha taxikářů, že z toho strachu dostal infarkt," uvedl zdroj. Následkem selhání srdce pak taxikář nezvládl řízení a naboural do dalšího vozu, který s incidentem neměl nic společného. Řidič BMW z místa ujel, záchranku přivolal muž z nabouraného auta. Podle našich informací navíc v taxíku seděli další pasažéři. Policie případ vyšetřuje jako nehodu.

Jak jsme již zmínili, tento případ jen ukazuje, že pražští taxikáři mají skutečně strach o své životy. Někteří řidiči taxíků, přestávají dokonce jezdit v noci. "Končím s večerem, když se setmí. Na rozdíl od dřívějška, kdy jsem jezdil i přes noc," uvedl zaměstnanec taxislužby.

Ostatně na ostražitost taxikáře upozornila již i policie právě kvůli sérii tří vražd, které propojila a vyšetřuje v jednom týmu. První z obětí Petr S. byl zavražděn ve čtvrtek na začátku února. Minulý čtvrtek pak byli zavražděni dva taxikáři - Milan P. a Daniel C. Všechny vraždy se staly ve čtvrtek a mají i další podobné rysy. Vrah pokaždé střílel malorážkou do hlavy oběti z bezprostřední blízkosti.

Loading...
Témata: Taxi | Dopravní nehody | Praha
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Mrtvola v přehradě: Rakušané zjišťují totožnost ženy, mohla být z Česka

22.07.2019 14:52 Rakouské policii se stále nepodařilo určit totožnost ženy, jejíž tělo bylo koncem května vyloveno z…

Celníci naháněli pašeráka z Polska, prchal na kolečkových bruslích

22.07.2019 14:07 Kuriózní případ řešili celníci na Trutnovsku u statní hranice s Polskem. Dopadli tam…

Opilý řidič vletěl do policejního auta, stálo se zapnutými majáky u jiné…

22.07.2019 12:44 Aktualizováno Čtyřiatřicetiletý řidič v neděli na Příbramsku naboural do policejního auta, které stálo se…

Německá policie pronásledovala podezřelé auto, řidič ujel až do Česka

18.07.2019 13:21 Přes hranici až do Česka pronásledovala ve středu večer německá policie podezřelé auto s přívěsným…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama