Úleva: Pohřešovaný taxikář z Prahy se našel

Praha - Je za námi další čtvrtek. Je to přesně dva týdny poté, co v pražské Uhříněvsi našli policisté dva zavražděné taxikáře. Pražské taxikáře proto vyděsila zpráva, že se ztratil jeden z jejich kolegů. Naštěstí se podařilo ho najít.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto
doporučujeme

Mezi pražskými taxikáři panuje stále atmosféra strachu. Po dnešní noci se mezi nimi začala šířit zpráva, že jeden z kolegů je nezvěstný.

"Po noční směně pohřešujeme svého kolegu, jezdí žlutým Superbem. Všichni víme, že naše tři kolegy někdo zavraždil vždy ve čtvrtek, což by tady bohužel taky sedělo, o to více nás to trápí," uvedl pro TV Nova taxikář, který si nepřál být jmenován. Podle informací TV Nova po něm dokonce pátrala policie. Naštěstí se ale nepotvrdilo nejhorší. Zmizelý muž se našel.

Zpráva o pohřešování kolegy se mezi taxikáři rychle rozkřikla. "Už takhle jsme měli velký strach. Někteří jezdí ozbrojeni, jiní spoléhají na tísňové tlačítko. To, že se postrádá další náš kolega nám na sebevědomí vůbec nepřidá," uvedl se strachem v hlasu další z pražských taxikářů. O to větší teď zavládla mezi pražskými taxikáři úleva.

První ze zavražděných taxikářů, Petr S. (†42), zmizel ve čtvrtek večer. Jeho tělo bylo objeveno v zaparkovaném taxíku v sobotu ráno. Náhodný svědek si všiml krve, která v Lužické ulici na pražských Vinohradech ze zaparkovaného taxíku vytékala. Podle tehdejších informací z místa byl taxikář zastřelen do hlavy.

Další dva zavražděné taxikáře nalezli policisté v pražské Uhříněvsi. Obě těla ležela u okraje tamní cyklostezky. Zprvu se zdálo, že oba muže srazilo neznámé auto, to ale později policisté vyloučili a případ spojili se smrtí taxikáře z ledna tohoto roku.

Udeřil v Praze opět sériový vrah, který má již na kontě minimálně tři oběti? Nebo snad řidič žlutého taxíku jen odjel mimo hlavní město? Každý občas potřebuje být sám, v úvahu tak samozřejmě připadá i tato možnost. Policie se k případu nechce vyjadřovat a nové skutečnosti nekomentuje.

Loading...
Témata: krimi | Taxi | Policie ČR
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Policie obvinila střelce z Nemyčevsi, červnový zásah komanda byl dramatický

17.07.2019 11:04 Policie obvinila muže, který 17. června střílel na dvoře domu v Nemyčevsi na Jičínsku, z násilí…

Namol opilý cyklista ohrozil matku s kočárkem, skončil na záchytce

17.07.2019 10:07 Strážníci v Českých Budějovicích zadrželi opilého cyklistu, který ohrožoval chodce v parku Na…

Muž, jehož tělo bylo v přístřešku bezdomovců, byl zavražděn

16.07.2019 13:43 Muž, jehož tělo našli hasiči 6. července při likvidaci požáru přístřešku bezdomovců v Praze…

Cizinci posprejovali Karlův most. Barbarství, rozčílil se primátor Hřib

16.07.2019 12:07 Policie zadržela dva cizince ve věku 23 a 30 let, kteří podle oznámení v pondělí večer posprejovali…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama