Viděl jsem zabijáka pražských taxikářů, tvrdí svědek

Praha - Už je to čtvrt roku, co policie pátrá po neznámém pachateli, který chladnokrevně zavraždil tři pražské taxikáře. Nyní se objevil svědek, který má k případu zásadní informace. Ví, jak by vrah mohl vypadat.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Policie ČR, Praha
doporučujeme

Taxikařina nikdy nebyla bezpečné povolání, obzvlášť v Praze. To, co se děje poslední dobou, ale začíná připomínat horor na pokračování. Policie po vrahovi taxikářů už čtvrt roku pátrá, je možné, že už zná i jeho přibližnou podobu, kterou s ohledem na vyšetřování zatím nezveřejnila.

Objevil se však svědek, který by do případu mohl přinést nové skutečnosti. Podezřelé osoby si svědek Tomáš všiml na konci ledna, když v noci venčil svého psa.

„Asi deset metrů ode mne parkovalo taxi, šedostříbrná Honda CRV. Bylo to s podivem, jelikož u nás v ulici žádný taxikář zpravidla neparkuje, ale většinou čekají před vchody, navíc je tu zóna," uvedl svědek pro Blesk.cz.

"Vystoupil asi 180 cm vysoký chlap tmavého typu, soudě podle černých nebo tmavě hnědých a na krátko střižených vlasů měl asi i čerstvé strniště. Odhadem mu mohlo být kolem 30 let. Byla tma, takže obličej nedokážu popsat s jistotou, nápadné na něm ale byly dioptrické brýle s výraznými tmavými obroučkami. Na sobě měl tmavou koženou bundu a džíny. Boty měl ale jakoby od obleku. Byl silnější, nikoli tlusté, ale sportovní postavy. Vystoupil z vozu, otevřel ještě levé zadní dveře a z auta si něco vzal. Pak auto zamkl centrálním zamykáním, auto bliklo a on v klidu odkráčel jakoby směrem ke Korunní, potažmo Vinohradské," dodal Tomáš.

Zmíněné informace už podal i kriminalistům poté, co se několik dní nato u auto objevili policisté. Je tedy možné, že Tomáš skutečně zahlédl vraha taxikářů.

Loading...
Témata: krimi | Taxi | Policie ČR
Vstupte do diskuze (1)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Německá policie pronásledovala podezřelé auto, řidič ujel až do Česka

18.07.2019 13:21 Přes hranici až do Česka pronásledovala ve středu večer německá policie podezřelé auto s přívěsným…

Trojici z Jihlavy hrozí roky vězení, psa použili jako zbraň

18.07.2019 11:17 Jihlavská policie obvinila mladíka a dvě dívky, kteří použili psa jako zbraň. Poštvali ho na…

Muži dle policie napadli učitele, synovi jednoho z nich hrozila pětka na…

18.07.2019 10:51 Policie obvinila dva muže z napadení učitele jedné ze středních škol na Královéhradecku. Pedagoga…

Neznámý pachatel nastražil na koleje v Poříčí past, policie po něm pátrá

18.07.2019 09:48 Policisté pátrají po neznámém pachateli, který v úterý nastražil dřevěný kolík a hromádky kamení na…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama