Strážníci řešili hlasitou hudbu, na baru zatím někdo ukradl peníze

Praha - Desítky příslušníků státní i městské policie zasahovaly v noci na neděli v Cíglerově ulici na Černém Mostě v Praze. Museli dohlédnout na skončení programu v jednom z místních barů, jehož produkce a návštěvníci rušili nadměrným hlukem noční klid.

Přidejte svůj názor

Městská policie hl. m. Prahy

Na příliš hlasitou hudbu a rušení nočního klidu upozornili strážníky obyvatelé z místního sídliště, kterým po půlnoci vadil hluk linoucí se z tanečního baru. Ti na základě oznámení od občanů řešili celou situaci s provozovatelem v rámci blokového řízení. Než však stihli přestupek vyřídit, zmizela majiteli z baru částka zhruba šest tisíc korun.

Vzhledem k tomu, že majitel nedokázal přijmout opatření, která by zajistila bezproblémový chod podniku, museli strážníci provozovatele zábavy vyzvat, aby kvůli neustále se opakujícím problémům s rušením nočního klidu produkci ukončil, což velmi nelibě nesla hlavně ta část návštěvníků, kteří dorazili později a po zaplacené vstupného se chtěli ještě bavit. Atmosféra na místě začala gradovat, a tak na místo kromě několika hlídek musela vyrazit i speciální policejní pořádková jednotka.

Zhruba dvě stovky hostů pak za asistence policie objekt opustily, přičemž dávaly hlasitě najevo své rozhořčení z tak náhlého ukončení rozjetého večírku. Celá akce se obešla bez větších problémů až na jeden incident, při kterém jeden z hostů přítomné policisty počastoval velmi hrubými nadávkami, načež kvůli neuposlechnutí výzvy policistů skončil v poutech.

Témata: krimi | Policie ČR | krádeže
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Muž se vyhýbal vězení, vzal si bratrovu identitu. Prozradila ho drobnost

23.01.2019 09:55 Přes půl roku se dařilo šestačtyřicetiletému muži ze Šumperska, na kterého vydal loni v červnu…

Kuriózní zločin: Bavorské sedláky okrádá zloděj s kolečkem, kořist vozí do…

22.01.2019 21:39 Policisté z bavorského městečka Furth im Wald, které se nachází přes hranici od Folmavy, se snaží…

Vražda na Břeclavsku: Policisté obvinili ženu, skončila ve vazbě

22.01.2019 10:06 Policisté v Jihomoravském kraji obvinili z vraždy na Břeclavsku ženu, je ve vazbě, řekl dnes ČTK…

Policie pátrala po dvou mladých dívkách z Prahy, jedna je už doma

22.01.2019 08:51 Aktualizováno Policisté od pondělí pátrali po dvou dívkách z Prahy ve věku 12 a 13 let, mladší z nich se již sama…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama