Strážníci řešili hlasitou hudbu, na baru zatím někdo ukradl peníze

Praha - Desítky příslušníků státní i městské policie zasahovaly v noci na neděli v Cíglerově ulici na Černém Mostě v Praze. Museli dohlédnout na skončení programu v jednom z místních barů, jehož produkce a návštěvníci rušili nadměrným hlukem noční klid.

Přidejte svůj názor

Městská policie hl. m. Prahy
doporučujeme

Na příliš hlasitou hudbu a rušení nočního klidu upozornili strážníky obyvatelé z místního sídliště, kterým po půlnoci vadil hluk linoucí se z tanečního baru. Ti na základě oznámení od občanů řešili celou situaci s provozovatelem v rámci blokového řízení. Než však stihli přestupek vyřídit, zmizela majiteli z baru částka zhruba šest tisíc korun.

Vzhledem k tomu, že majitel nedokázal přijmout opatření, která by zajistila bezproblémový chod podniku, museli strážníci provozovatele zábavy vyzvat, aby kvůli neustále se opakujícím problémům s rušením nočního klidu produkci ukončil, což velmi nelibě nesla hlavně ta část návštěvníků, kteří dorazili později a po zaplacené vstupného se chtěli ještě bavit. Atmosféra na místě začala gradovat, a tak na místo kromě několika hlídek musela vyrazit i speciální policejní pořádková jednotka.

Zhruba dvě stovky hostů pak za asistence policie objekt opustily, přičemž dávaly hlasitě najevo své rozhořčení z tak náhlého ukončení rozjetého večírku. Celá akce se obešla bez větších problémů až na jeden incident, při kterém jeden z hostů přítomné policisty počastoval velmi hrubými nadávkami, načež kvůli neuposlechnutí výzvy policistů skončil v poutech.

Loading...
Témata: krimi | Policie ČR | krádeže
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Mrtvola v přehradě: Rakušané zjišťují totožnost ženy, mohla být z Česka

22.07.2019 14:52 Rakouské policii se stále nepodařilo určit totožnost ženy, jejíž tělo bylo koncem května vyloveno z…

Celníci naháněli pašeráka z Polska, prchal na kolečkových bruslích

22.07.2019 14:07 Kuriózní případ řešili celníci na Trutnovsku u statní hranice s Polskem. Dopadli tam…

Opilý řidič vletěl do policejního auta, stálo se zapnutými majáky u jiné…

22.07.2019 12:44 Aktualizováno Čtyřiatřicetiletý řidič v neděli na Příbramsku naboural do policejního auta, které stálo se…

Německá policie pronásledovala podezřelé auto, řidič ujel až do Česka

18.07.2019 13:21 Přes hranici až do Česka pronásledovala ve středu večer německá policie podezřelé auto s přívěsným…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama