V Praze se ztratil další taxikář. Nová oběť sériového vraha?

Praha - Alarmující zprávu dnes vydali pražští policisté. Vyhlásili pátrání po dalším pražském taxikáři. Od pondělního rána se po něm slehla země. Policie pátrá po něm i po jeho voze. Dokonce i v zahraničí.

Přidejte svůj názor

Takto vypadá klíčová osoba v příapdu taxivraha
doporučujeme

Udeřil vrah taxikářů znovu? Policisté sice další zmizení pražského taxikáře Miloše Nováka oficiálně nedávají do souvislosti s nedávnými vraždami taxikářů, ale ta myšlenka se přímo vybízí. Stal se devětadvacetiletý muž další obětí sériového vraha?

Miloše Nováka svědci viděli naposledy v pondělí časně ráno v Praze 6. Bez přesnějšího vysvětlení policie ale uvádí, že se muž ještě v pondělí večer pohyboval na území České republiky. Od té doby o něm však nikdo nic neví a nenašlo se ani jeho auto.

O zmizení muže se policisté dozvěděli v úterý večer. Případ si převzali detektivové prvního oddělení pražské kriminálky. Ti nevylučují, že si taxikář udělal "soukromou cestu do zahraničí", takže požádali o pomoc s pátráním i sousední státy. Zatím ale není potvrzeno, že by muž vycestoval za hranice.

"Mladík se živil jako taxikář a používal osobní motorové vozidlo tovární značky Fiat Dublo s registrační značkou 2SX 8818," uvedla policejní mluvčí Hana Jeřábková. Miloš Novák je vysoký 170 až 175 centimetrů, střední postavy. Má hnědé vlasy a hnědé oči. "Zvláštním znamením je jizva na břiše a jizva na čele. Má mateřská znaménka na levém a pravém předloktí a kožní defekt na pravém a levém lýtku vpředu," doplnila mluvčí.

"Touto cestou žádáme širokou veřejnost o poskytnutí informací, které by mohly vést k vypátrání jeho pobytu nebo pohybu. Informace přijmou kdykoliv operátoři tísňové linky 158 nebo policisté na kterékoliv služebně Policie ČR," obrací se policejní mluvčí na veřejnost s prosbou o pomoc. Policie přitom pátrá nejen po muži, ale i po jeho voze.

Policie přitom už několik měsíců pátrá po vrahovi tří taxikářů v Praze. První vražda se odehrála na počátku roku. Tělo taxikáře našli policisté v Lužické ulici na pražských Vinohradech. Další dvojice taxikářů byla zavražděna v noci na 11. dubna letošního roku. Jejich těla ležela několik desítek metrů od sebe poblíž ulice K Netlukám.

Policie už dokonce zveřejnila podobiznu muže, kterého v souvislosti s vraždami hledá. "S největší pravděpodobností se jedná o důležitého svědka. Policisté nicméně nevylučují, že by to mohl být samotný pachatel," podotkla mluvčí Hana Jeřábková.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Německá policie pronásledovala podezřelé auto, řidič ujel až do Česka

18.07.2019 13:21 Přes hranici až do Česka pronásledovala ve středu večer německá policie podezřelé auto s přívěsným…

Trojici z Jihlavy hrozí roky vězení, psa použili jako zbraň

18.07.2019 11:17 Jihlavská policie obvinila mladíka a dvě dívky, kteří použili psa jako zbraň. Poštvali ho na…

Muži dle policie napadli učitele, synovi jednoho z nich hrozila pětka na…

18.07.2019 10:51 Policie obvinila dva muže z napadení učitele jedné ze středních škol na Královéhradecku. Pedagoga…

Neznámý pachatel nastražil na koleje v Poříčí past, policie po něm pátrá

18.07.2019 09:48 Policisté pátrají po neznámém pachateli, který v úterý nastražil dřevěný kolík a hromádky kamení na…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama