Krvavá rvačka v centru Prahy. Afričani skončili v krvi

Praha - Krvavá rvačka se ráno odehrála v centru Prahy. Před očima mnoha svědků se popralo několik cizinců. Jeden skončil s bodnou ranou v boku, druhý se zraněním na hlavě. Policisté nyní zjišťují, kdo byl vlastně útočníkem a kdo napadeným.

Přidejte svůj názor 13 komentářů

Ilustrační fotografie

Půl šesté ráno, roh Kozí a Dlouhé ulice v centru metropole. Místo, kde je i v tuto hodinu kvůli hudebním klubům velmi rušno. Jako první ke rvačce přijeli strážníci. Ti od sebe dva krvácející muže museli odtrhnout. Jeden pochází z Konga, druhý z Angoly. "Hlídka ihned zakročila a za pomoci donucovacích prostředků zabránila dalšímu napadání. Strážnici agresivnímu z mužů přiložili služební pouta," popsal zásah mluvčí městské policie Jan Čihák.

Jenže tím celá rvačka neskončila. Muž, kterému tekla z boku krev, byl velmi agresivní a před několika policisty dokonce znovu zaútočil na svého rivala, který ležel spoutaný na zemi. "S bodnými ranami převezli muže narozeného v roce 1984 na oddělení ARO všeobecné fakultní nemocnice. Dále byli po akutním ošetření převezeni další dva muži do nemocnice na Františku. Jeden s úrazem hlavy a druhý z důvodu psychického rozrušení," uvedla mluvčí záchranné služby Jiřina Ernestová.

Třetí zraněný muž se ke rvačce nejspíš jen připletl. Zatím není vůbec jasné, kdo byl vlastně při incidentu útočníkem a kdo se jen bránil. "Jednoho z mužů z incidentu máme zajištěného nicméně nyní nemůžeme s jistotou říci, zda-li je to pachatel nebo poškozený," říká mluvčí policie Jan Daněk.

Záhadou zůstává také to, jak vlastně jeden ze rváčů přišel k bodnému zranění. Svědci totiž žádný nůž ani jinou bodnou zbraň neviděli. "Říkali, že nenašli žádnou zbraň, kterou byl pořezaný, ale myslím si, že to byl spíš střep než nůž, protože to nebylo nijak hluboké zranění. A těch ran měl hodně," uvedl svědek incidentu.

Podle police jsou na tomto místě konflikty a to zejména mezi cizinci velmi častou záležitostí. Strážnici proto v těchto místech často hlídkují. Teď bude předmětem vyšetřovaní, jak vlastně k celé rvačce došlo.

Témata: krimi | Praha
Vstupte do diskuze (13)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Podnapilý řidič si spletl koleje se silnicí, srážce s vlakem zabránil jen…

16.01.2019 14:36 Pití alkoholu před jízdou se vymstilo dvaapadesátiletému cizinci, který u Mokrovrat na Příbramsku…

Muž se policistům v Prostějově schoval v kanále, prchal 14 hodin

16.01.2019 10:28 Prostějovští policisté pátrali od úterý 14 hodin po jednačtyřicetiletém muži, který se před nimi…

Ostravští policisté pátrají po příčné flétně, stojí 140 tisíc korun

15.01.2019 13:01 Krádež příčné flétny za zhruba 140.000 korun vyšetřují ostravští policisté. Přišla o ni…

Vražda v Pardubicích: Opilec při hádce pobodal svého otce, ten zraněním…

15.01.2019 11:56 Policie obvinila z vraždy devětadvacetiletého muže, který podle ní v pátek 11. ledna v opilosti v…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama