Jeden z útočníků na zpěváka Hrůzu prý poškodil i auto

Ostrava - Jeden z údajných útočníků na zpěváka Michala Hrůzu míří k soudu. Údajně krátce po napadení umělce poškodil zaparkované auto, kterému utrhl zpětné zrcátko. ČTK to dnes řekl mluvčí Okresního soudu v Ostravě Lukáš Delong.

Přidejte svůj názor

Michal Hrůza

"Převzali jsme v tomto případě návrh na potrestání vydaný okresním státním zastupitelstvím. Spis má v tuto chvíli soudce, který rozhodne o dalším postupu. S ohledem na to, že jde o netrestanou osobu, je možné, že rozhodně vydáním trestního příkazu. Je ale možné i nařízení hlavního líčení," uvedl Delong. Doplnil, že tento proces nesouvisí s kauzou napadení Hrůzy. "Tento případ bude projednávat Krajský soud v Ostravě," řekl Delong.

Podle návrhu na potrestání se mladík výtržnictví a poškozování cizí věci dopustil nedaleko Stodolní ulice 17. července kolem 03:40, tedy krátce po tom, co podle policie zbil zpěváka. V blízkosti křižovatky Janáčkovy a Nádražní ulice ve společnosti dalších čtyř lidí ulomil automobilu zpětné zrcátko. Při tom poškodil i lak na předních dveřích. Oprava si vyžádala téměř 15.000 korun. "Ve skupině byl i druhý útočník obviněný z napadení zpěváka Michala Hrůzy. Ten se ale jenom díval," řekl Delong.

Sedmnáctého července se zpěvák v ostravské Stodolní ulici připletl do rodinné šarvátky mezi bratranci. To se mu ale stalo osudným - skončil v nemocnici s vážnými poraněními hlavy. Policie oba mladíky z útoku obvinila po několika dnech. Oba skončili ve vazbě. Uvedli, že všeho litují. Tvrdí ale, že si nic nepamatují.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Vražda na Břeclavsku: Policisté obvinili ženu, skončila ve vazbě

22.01.2019 10:06 Policisté v Jihomoravském kraji obvinili z vraždy na Břeclavsku ženu, je ve vazbě, řekl dnes ČTK…

Policie pátrala po dvou mladých dívkách z Prahy, jedna je už doma

22.01.2019 08:51 Aktualizováno Policisté od pondělí pátrali po dvou dívkách z Prahy ve věku 12 a 13 let, mladší z nich se již sama…

Loupež v Karlových Varech: Pachatel vykradl zlatnictví, je na útěku

21.01.2019 20:42 V Karlových Varech v Západní ulici dnes vpodvečer neznámý pachatel přepadl a vykradl zlatnictví.…

Podnapilý muž se polil hořlavinou v Tursku u Prahy, zadržela ho policie

21.01.2019 17:09 Podnapilý muž se dnes odpoledne v Tursku nedaleko Prahy polil hořlavinou. Zda se chtěl i zapálit,…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama