Brutální útok v Sedlčanech šokoval Česko. Nové informace

Na dětském hřišti v Sedlčanech zmlátil mladík mladšího chlapce. Útočník svou oběť kopal, bil pěstmi a šlapal po ní. Kamarádi místo aby zasáhli a nesmyslné násilí zastavili, si vše natáčeli. Video se začalo rychle šířit po sociálních sítích. Zřejmě čekali, že jich budou všichni obdivovat, setkali se ale s obrovskou vlnou odporu české veřejnosti. Policie začala věc prošetřovat.

Přidejte svůj názor 13 komentářů

Brutální útok v Sedlčanech
doporučujeme

Za útokem stojí mladík, u kterého nejde o první podobný problém. Na pozoru se před ním mají především mladší děti. Útočníkovi je údajně mezi 15 až 17 lety a zajímá se o něj policie.

Bitka, která se strhla, překvapila svou brutalitou i kriminalisty, kteří rvačku dětí vyšetřují. "Policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu výtržnictví. Nelze v tuto chvíli vyloučit, že může být případ překvalifikován. Totožnost podezřelé osoby je nám známá," popsala policejní mluvčí Monika Schindlová pro TV Nova.

Agresor Ondřej (16) vyhrožoval, že Petra usmrtí (1:54) | zdroj: YouTube

"Žádná máma by se tady v Sedlčanech neměla bát o bezpečnost svého dítěte, proto jsem požádal starostu, aby na nejbližší jednání zastupitelstva zařadil bod, který se týká bezpečnosti dětí a mládeže tady ve městě," uvedl zastupitel Pavel Švagr (ČSSD) pro server Blesk.

Mladší chlapec se proti staršímu a silnějšímu agresorovi nezmohl na odpor. V klubíčku na zemi si bránil hlavu a tělo. Agresor nad obětí stojí a vyhrožuje. „Říkám ti ještě jednou – vstávej!“ Po chvíli ho dva mladíci stavějí na nohy. „Vstávej, nebo to bude horší,“ varuje jeden z nich. Video vzbudilo v Česku odpor nejen kvůli surovosti agresora, ale i kvůli chování přihlížejících.

Loading...
Vstupte do diskuze (13)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

V Mostě vraždil cizinec, tvrdí policie. Soud ho poslal do vazby

17.10.2019 18:03 Policie obvinila z pondělní vraždy v Mostě spolubydlícího oběti. Soud ho dnes poslal do vazby.

Čeští policisté pomohli Němcům objasnit téměř čtvrtstoletí starou vraždu

16.10.2019 20:37 Policisté dopadli v Praze muže, který je podezřelý z 24 let staré dvojnásobné vraždy v německém…

Přepadení pošty v děčínské čtvrti Boletice: Policie má trojici pachatelů

16.10.2019 17:31 Policisté dopadli trojici, která je podle nich za pondělním přepadením pošty v Děčíně. Dva muži a…

Policie vyšetřuje vraždu v Mostě, ze zločinu byl obviněn cizinec

16.10.2019 17:19 Aktualizováno Kriminalisté dnes odpoledne obvinili muže ve středním věku z vraždy v Mostě. Obětí se stal…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama