Podvodník na seznamce. Muž dle policie vylákal od oběti 700 tisíc korun

Muž ze Vsetínska vylákal podle policie od šestatřicetileté ženy ze Zlína za osm dní 700.000 korun. Dvojice se seznámila na internetové seznamce. Kriminalisté nyní muže podezírají z podvodu, za což mu v případě odsouzení hrozí dva roky až osm let vězení.

Přidejte svůj názor 2 komentáře

Ilustrační foto
doporučujeme

Žena se podle ní s mladším mužem po seznámení na internetu osobně setkala a navázala s ním vztah. "Muž se představil jako majitel firmy a po pár dnech požádal ženu o půjčku 200.000 korun na koupi bytu. Vzápětí mu ale chyběly další peníze, a to opakovaně. Žena mu v průběhu osmi dní půjčila celkem 700.000 korun," uvedla policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Menší obnos podle policie tvořily její vlastní úspory a úspory její babičky, zbytek peněz si obstarala půjčkami u různých bankovních institucí. "Půjčky jí pomáhal vyřizovat její nový přítel. Žena nyní dluží bankovním institucím i s úroky téměř jeden milion korun," uvedla Kozumplíková.

Zadlužená žena po osmi dnech vše řekla své sestře, která si o muži zjistila dostupné informace. "Vypátrala, že není majitelem firmy na Vsetínsku, ale pouze jejím zaměstnancem. Podvedená žena tedy na muže uhodila a ten se přiznal, že všechny peníze prohrál v herních automatech," doplnila mluvčí.

Muž se navíc policistům přiznal, že žena ze Zlína není jedinou, kterou připravil o peníze. Podle svých slov dluží peníze dalším třem ženám, s nimiž se seznámil na stejném seznamovacím portále.

Loading...
Vstupte do diskuze (2)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Řidič se po Brně hnal rychlostí 188 km/h

03.04.2020 12:38 Policie v Brně aktuálně řeší desítky případů překročení rychlosti, v některých případech výrazné.…

Patnáctiletá dívka v Brně ujížděla policii, vjela na zastávku

02.04.2020 14:00 Patnáctiletá dívka v nočním Brně ujížděla autem policii, vjela na zastávku, kde porazila dopravní…

Muž je podezřelý z výhrůžek členovi Ústředního krizového štábu

02.04.2020 13:27 Aktualizováno Kriminalisté zadrželi muže, který podle nich posílal jednomu z členů Ústředního krizového štábu e…

Formule na D4: Identifikaci řidiče znemožnila přilba, kauza zastavena

01.04.2020 12:21 Příbramský městský úřad zastavil správní řízení s pětačtyřicetiletým mužem, který jel podle policie…

Související:

Právě se děje

Další zprávy