Policie našla ve Hvězdě tělo, nález může souviset s pátráním po mladé ženě

Policisté ze speciální pořádkové jednotky při dnešní pátrací akci v pražské oboře Hvězda našli tělo. Zjišťují totožnost mrtvé osoby, přesnou příčinu úmrtí má zjistit nařízená soudní pitva, uvedli na twitteru.

Policie ČR
doporučujeme

Podle médií kriminalisté ve Hvězdě pátrali po pohřešované čtyřiadvacetileté ženě, která byla naposledy viděna v pátek ve svém bydlišti ve Stodůlkách. Z domu odešla ve společnosti čtyřiatřicetiletého muže, po němž policie také vyhlásila pátrání.

"V průběhu dnešní pátrací akce v oboře Hvězda policisté ze speciální pořádkové jednotky nalezli osobu bez známek života. Kriminalisté v této chvíli zjišťují totožnost této osoby a pro přesné příčiny úmrtí byla nařízena soudní pitva. V současné chvíli nelze vyloučit, že na místě došlo k násilnému trestnému činu," uvedla policie bez dalších podrobností.

Policisté o víkendu zveřejnili na webu informace o pohřešované ženě i muži a kamerový záznam, který zachytil dvojici při odchodu z domu ve Stodůlkách. Požádali současně veřejnost o spolupráci při pátrání. Kriminalisté mezitím prověřovali desítky míst, kde by se muž se ženou mohli nacházet, dnes odpoledne začali hledat v oboře Hvězda v Praze 6. Popis a fotografie obou během dnešního večera zmizely z policejní databáze pohřešovaných. Podle několika zpravodajských serverů je nalezené tělo ženské.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Operace Magnet: 13 lidí obviněno z krácení daní při obchodech s mobily,…

29.11.2020 09:17 Policisté obvinili ve spolupráci s celníky 13 lidí z rozsáhlého krácení daní při obchodování s…

Pozor při nákupu mobilu. Celníci zabavili padělané smartphony, škoda za 6…

28.11.2020 13:19 Více než šest desítek falešných mobilních telefonů značky iPhone a 77 pravděpodobně rovněž…

VIDEO: Policie ukončila tajnou párty v pražském klubu, sešlo se v něm přes…

28.11.2020 11:23 Aktualizováno Policie v noci na dnešek zasahovala v centru Prahy v klubu, který otevřel navzdory nařízení vlády…

Policie údajně zabavila Berbrovi miliony korun v hotovosti

26.11.2020 20:50 Policisté zajistili na několika místech miliony korun v hotovosti patřící bývalému místopředsedovi…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama