Slavné Jany oslavily svátek v osmdesátkovém stylu

Praha – Na svátek Jany se v pražském klubu Cafe 80´s sešly slavné Jany, aby svůj den pořádně oslavily. Janě Adamcové, Janě Doležalové a Janě Strykové popřály další slavné tváře včetně některých protagonistů nového muzikálu Janka Ledeckého Iago, který se právě zkouší v Divadle Hybernia.

Přidejte svůj názor

Jana Adamcová, Jana Doleželová a Jana Stryková společně oslavily svátek  (foto: Café 80´s)
doporučujeme

Ve středu 24. května se sešly slavné Jany v pražském klubu Cafe 80´s, aby společně oslavily svůj svátek. Moderátorce Janě Adamcové, herečce Janě Strykové a modelce a farmaceutce Janě Doležalové přišly popřát další známé tváře a společně si užívaly drinky, hudbu na přání a osmdesátkovou atmosféru klubu.

img-responsive

Jana Doleželová (foto: Café 80´s) | foto: Orca

„Já mám ráda Mojito, ale s chutí ochutnávám i jiné drinky. V poslední době zejména nealkoholické, vzhledem k mému stavu. Beru antibiotika, takže momentálně piju něco, co mě osvěží, nakopne a neobsahuje alkohol,“ svěřila se Jana Stryková, kterou doprovodil její přítel. Herečka si mohla vybrat z řady nealko nápojů, které klub nabízí, například fialkovou nebo okurkovou limonádu.

Jana Adamcová si večer také užívala: „Osmdesátá léta ve mně evokují diskotéky a první vrásky z lásky. Je báječné, když se můžete aspoň na chvilku vrátit zpět, do těch hezkých vzpomínek, díky této klubové atmosféře. Je to takový očistný pocit, nabijete si baterky a jedete dál,“ uvedla sympatická moderátorka, která popíjela hlavně suché bílé víno a bublinky.

img-responsive

Miss Nikol Švantnerová (foto: Café 80´s) | foto: Orca

Dámám přišel popřát zpěvák a účastník poslední řady pořadu Tvoje tvář má známý hlas, Ondřej Ruml. „Retro mě hodně baví, líbí se mi stará auta, elektronika, zkrátka veškerý retro design mám rád. Co se týče hudby, zaujala mne ABBA a taky George Michael,“ prozradil Ruml, který v klubu většinou popíjí oblíbenou Piňa Coladu a Bloody Marry.

Do osmdesátých let se přenesla také herečka a zpěvačka Linda Finková, která ocenila především klubovou hudbu. „Mám ráda jakoukoliv muziku z té doby, pustím si ji a je mi srandovně fajn. Slyším písničky z té doby a už mi cukají koutky. Vždyť to bylo v nejkrásnější době mého života. Člověk si ještě myslel, že může lehce změnit svět a taky že se z něj všichni podělají. Dále se mi vybaví moje bezstarostnost, vždyť jsem byla v pubertě, a taky mě zaplaví vztek na komunisty, protože jsem nesměla cestovat.“

img-responsive

Tři Cassiové z muzikálu Iago. Láďa Korbel, David Gránský a Milan Peroutka (foto: Café 80´s) | foto: Orca

V klubu se sešli také tři představitelé Cassia z připravovaného muzikálu Iago – David Gránský, Milan Peroutka a Láďa Korbel. „Představím si diskotékovou bezstarostnost, i když vím, že doba to byla spíše šedivá. Co se týká muziky, spíše vždycky koukám na ty klipy a říkám si, jak je ta móda strašně ošemetná, protože všechna vystoupení působí zpravidla srandovně. Trochu jsem zalitoval, že mi žádné takové nepadlo v ruletě i ve Tváři,“ přiznal se talentovaný Peroutka.

Večer doprovázeli DJ Martin Hrdinka & Luděk Hrzal, kteří za mixážním pultem plnili přání oslavenců. Mezi těmi se objevili ještě Aleš Háma, Andrea Bezděková, Tereza Budková, Nikol Švantnerová, Sagvan Tofi a mnoho dalších. Přítomní pokřtili zbrusu nový parket a někteří si dokonce vyzkoušeli práci barmana a namíchali si vlastní nápoje.

„Klub je oblíbený u všech generací, starší zavzpomínají a mladí mají retro rádi. V clubu Café 80’ se každý doslova vrátí zpět v čase a to i podtrhla nedávná rekonstrukce, která se nám velmi vydařila, to se musím pochválit!" řekl závěrem generální manažer music clubu Cafe 80´s Jan Mulač.

Loading...
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Paříž bude mít nové plíce, okolo Eiffelovky vznikne největší zahrada

22.05.2019 13:59 V Paříži má kolem Eiffelovy věže vzniknout největší zahrada ve městě. Projekt nových "plic města"…

RECENZE: Hry o trůny jsou u konce. Je pozdvižení opravdu na místě?

22.05.2019 13:20 RECENZE – V pondělí večer měl premiéru poslední díl seriálu Her o trůny. Miliony diváků a fanoušků…

Fajt v auditu Národní galerie nevidí důvod ke svému odvolání

22.05.2019 13:00 Bývalý generální ředitel Národní galerie Praha (NGP) Jiří Fajt nevidí v protokolu o kontrole…

Pražský orloj byl chybně přemalován, opravu doprovází řada komplikací

21.05.2019 17:33 Aktualizováno Část staroměstského orloje v Praze byla při loňské několikaměsíční opravě chybně přemalována.…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama