Co je to projektový management? Češi v tomto oboru patří ke špičkám

Praha - Popularizovat a rozvíjet projektovou kulturu v Česku chce konference s názvem Projektový management 2013: chaos vs. řád. Akci pořádá Společnost pro projektové řízení, o. s. ve spolupráci s Fakultou multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně ve dnech 23. a 24. dubna.

Ilustrační foto
doporučujeme

Účastníci akce se mohou těšit na vystoupení řady expertů a uznávaných osobností. Za všechny lze například jmenovat ekonoma Milana Zeleného, vystoupí kouč vrcholových manažerů Pepper de Callier a mnozí další. Představí se také projektoví manažeři z velkých společností a odborníci zaměření na osobnostní a kvalifikační rozvoj.

Profese projektového manažera nabývá poslední roky stále více na významu, dostává se do popředí zájmu soukromého i státního sektoru v České republice. Pracovní pozice projektového manažera patřila v loňském roce na trhu práce mezi tři nejžádanější. Bylo poptáváno více než pět tisíc těchto kvalifikovaných profesí. Čeští projektoví manažeři drží, hned po Číně, celosvětově druhé místo v počtu certifikovaných projektových manažerů podle mezinárodní metodiky International Project Management Association (IPMA®) za rok 2012.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama