Ovčáčka čtveráčka bude promítat téměř 60 kin po celé republice

Praha – O tom, že derniéra inscenace Městského divadla Zlín Ovčáček čtveráček se bude promítat přes přímý satelitní přenos v kinech, jsme informovali minulý týden. Od té doby se však k projektu připojilo dalších dvacet kin v České republice.

Ovčáček čtveráček se bude promítat v kinech po celé republice

Nekorektní kabaret Ovčáček čtveráček Městského divadla Zlín měl takový úspěch u publika, že se tvůrci rozhodli jeho derniéru promítat přímým satelitním přenosem. Součástí projektu je momentálně 58 kin. Některé sály měly přenos vyprodaný během několika hodin od zahájení předprodeje, přidávají proto opakování ze záznamu, který bude promítán hned po konci přímého přenosu. Taková situace je v pražské Lucerně, v ostravském kinu Art a v brněnském divadelním sále Reduta.

Organizátoři projektu dnes také představili trailer, který se bude promítat v kinech od tohoto víkendu. Můžete se na něj podívat zde:

Přestože zmíněné sály přidávají opakovaný záznam, derniéra kabaretu je stále naplánovaná na 7. února. Po tomto dni už nebudou mít diváci možnost jej nikde zhlédnout. V tiskové zprávě to potvrdil autor a režisér inscenace Petr Michálek.

Kabaret Ovčáček čtveráček vznikl v Městském divadle Zlín jako výsledek reakce na chování českých politických elit koncem října loňského roku. Autory textu inscenace je skupina divadelníků, která si říká Pia Fraus. V hlavní roli hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka exceluje Marek Příkazký. V dalších rolích se objevují Vojtěch Johaník, Pavel Vacek, Radoslav Šopík, Rostislav Marek, Marta Bačíková, Jakub Malovaný a Tomáš David, který je i autorem hudby.

Projekce derniéra Ovčáčka čtveráčka se koná 7. února 2017 v 17:15 v sálech kin a divadel po celé republice.

Premiéra inscenace S láskou Mary na Letní scéně Divadla Bolka Polívky v…

21.06.2021 01:57 Kvůli epidemii sice opožděnou, ale zato rovnou dvojitou premiéru bude mít hořká komedie S láskou…

Divadelní svět Brno jako pilotní projekt uvítal přes 2 tisíce diváků

26.05.2021 20:29 Mezi 20. a 25. květnem otevřel festival Divadelní svět Brno divákům 8 divadelních budov a uvedl…

Divadelní svět Brno startuje už od 20. května naživo v divadlech

14.05.2021 17:17 Aktualizováno Pořadatelům mezinárodního festivalu Divadelní svět Brno se podařilo získat výjimku a otevřít…

Související:

Právě se děje