Dvě výrazné zpěvačky spolu vyrazí na turné. Budou mít i vlastní víno

Praha/Ostrava – Dvě výrazné osobnosti českého šoubyznysu spojí síly a vyjedou na společné turné. Věra Špinarová a Heidi Janků slibují na své podzimní šňůře skvělý hudební zážitek, na kterém si každý najde to své. Budou mít navíc i vlastní víno.

Přidejte svůj názor

Věra Špinarová a Heidi Janků spolu vyrazí na turné (foto: Jaroslav Hauer)

Dvě známé zpěvačky českého hudebního světa, Věra Špinarová a Heidi Janků, spolu vyrazí na podzimní koncertní turné s názvem Věra Heidi Tour 2017. Kromě hudebního zážitku slibují svým fanouškům i další mimořádnost – vlastní víno. Koncertní šnůra bude mít osm zastávek včetně Ostravy i Prahy.

„Půjde o sály v kapacitách okolo 700 lidí, v Praze a Ostravě pak více než 1000 míst. Nicméně už nyní je o tour veliký zájem,” prozradil syn Věry Špinarové Adam Pavlík, který je zároveň producentem turné a hudebníkem v kapele Špinarové.

Janků se Špinarovou společně zazpívají několik písní, půjde však především o sólová vystoupení. Obě zpěvačky budou mít vlastní kapelu. Věru Špinarovou doprovodí právě zmíněná kapela jejího syna a Heidi Janků zazpívá s kapelou Supernova.

„Moc se na to těším. Myslím si, že my holky z Ostravy umíme ukázat, co je to muzika. A na spolupráci s Heidi se moc těším,” prozradila Věra Špinarová v tiskové zprávě.

Spojení dvou zpěvaček není náhodné, kromě výrazných hlasů mají společnou ještě jednu věc. Bývalý manžel Věry Špinarové je totiž současným manželem Heidi Janků. Zpěvačky spolu však velmi dobře vycházejí. „No i proto spolu jedeme tour, jinak by to ani nešlo. Bude to pecka. Na všechny se moc těším a možná se i načančám,” vtipkuje Heidi Janků s odkazem na svůj slavný hit z televizní pohádky, který zpívá snad na všech svých koncertech a vystoupení.

Zpěvačky pravidelně koncertují samostatně, společné turné však ještě neměly. Dá se říct, že pro Heidi Janků se jedná o takový comeback v rámci koncertní šňůry. Špinarová naopak v posledních dvou letech zažila úspěšné turné s kolegyní Petrou Janů. Nyní zatoužila po změně a jak sama říká, i pro fanoušky to bude velké zpestření.

Slibovanou mimořádností je exkluzivní víno z kolekce Celebrity Line, které připravil Martin Novák. Ten připravil láhve s vínem různého druhu už asi šesti desítkám známých osobností. „Jedna láhev je společná a další dvě jsou extra – jedno má Věra a jedno Heidi. Jde o takový zajímavý suvenýr, který si diváci budou moct pořídit přímo na koncertech v rámci tour,” prozradil Novák.

VĚRA HEIDI TOUR 2017! odstartuje 11. října v Liberci a končí 3. listopadu ve Zlíně. Vstupenky jsou v předprodeji v síti Ticketportal.

TERMÍNY:

11. 10. 19:00 Liberec - KD
12. 10. 19:00 Hradec Králové - Střelnice
18. 10. 19:00 Teplice - Krušnohorské divadlo
19. 10. 19:00 České Budějovice - DK Metropol
25. 10. 19:00 Plzeň - KD Peklo
26. 10. 19:00 Praha - Lucerna
  2. 11. 19:00 Ostrava - Gong
  3. 11. 19:00 Zlín - Kongresové centrum

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Dvorní fotograf Divadla Bolka Polívky Jiří Salik Sláma představí to…

11.01.2019 17:24 Brno - Snímky Jiřího Salika Slámy jsou s Divadlem Bolka Polívky spjaty už 8 let. Vzájemnou symbiózu…

Horská dráha: V první letošní inscenací Divadla Bolka Polívky se představí…

07.01.2019 10:18 Ve francouzské konverzační komedii s prvky absurdního humoru pro dva herce se v režii Petra…

Kulaté výročí zajímavého divadla: Tož dondite do BuranTeatru!

04.01.2019 14:51 Hledáte inspiraci na kulturní zážitky v roce 2019? Prožijete rádi něco netradičního? Pak pro vás…

Horská dráha sveze v lednové premiéře v Divadle Bolka Polívky Milana…

02.01.2019 17:30 První inscenací nové sezony z vlastní produkce Divadla Bolka Polívky se stane Horská dráha. Ve…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama