Brněnské Sono Centrum oslaví třetí narozeniny s Pražským výběrem

Brno – Brněnské Sono Centrum slaví třetí výročí otevření. Na slavnostním koncertě vystoupí legendární česká kapela Pražský výběr, která zahraje svoje největší hity v klasickém obsazení. Předskokanem jim bude brněnská skupina Lidoop.

Přidejte svůj názor

SONO centrum
doporučujeme

Brněnské Sono Centrum slaví třetí narozeniny. Hlavním hostem slavnostního koncertu bude legendární česká kapela Pražský výběr, která výročí založení brněnského multifunkčního kulturního prostoru oslaví v klasické sestavě a se svými největšími hity. Předskokanem jim bude domovská skupina Lidoop.

„Koncert Pražského výběru je další z možností užít si velkou českou kapelu v intimnějším prostoru hudebního klubu. Jsme velmi rádi, že se nám podařilo tento koncert domluvit – ostatně Pražský výběr není kapela, která by jezdila na turné každý rok. Krátce po narozeninách se u nás navíc objeví Steve Hackett z kultovních Genesis, jehož koncert se nám podařilo na poslední chvíli zajistit,“ sdělila dramaturgyně klubu Dáša Ubrová v tiskové zprávě.

Sono Centrum, v němž kromě hudebního klubu najdeme i restauraci a hotel, oslavou symbolicky zakončí sezónu 2016/2017. Kromě zmíněného Stevea Hacketta je na programu do letních prázdnin ještě koncert Ivy Bittové, Alfreda Strejčka a Moravského jazzového dua, které v rámci speciálního programu pro seniory oslaví sté výročí narozenin básníka Josefa Kainara.

Sono Centrum má letos za sebou vystoupení mnoha významných hvězd. Pozvání přijal například Bill Bailey z kultovního seriálu Black Books, Stick Men s Tony Levinem, kapely Mňága a Žďorp, Kryštof, Priessnitz nebo Jarek Nohavica a Marie Rottrová.

V další sezóně Sono Centrum připravuje koncerty Ivana Krále, Al di Meoly, Kena Hensleyho z legendárních Uriah Heep nebo kabaretní Prague Burlesque Show.

Koncert Pražského výběru se koná ve středu 10. května 2017 v brněnském Sono Centru. Vstupenky jsou stále k dostání v síti goout.cz nebo přímo na recepci hotelu Sono Centrum.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Mne blesk se dotekl: Reduta uvedla zvláštní dílo, život spisovatele a…

23.03.2019 16:27 Málokdy se povede na jeviště dostat podrobný životopis známého autora tak, aby to nebyl jenom nudný…

RECENZE: Provázkovský Hráč je žánrový kočkopes. Nahota jako deus ex machina

22.03.2019 20:20 RECENZE – Inscenace klasického románu Dostojevského s názvem Hráč zaujme především anarchistickým…

Velký divadelní svátek v Brně: Blíží se 10. ročník festivalu Divadelní svět

20.03.2019 09:32 Divácky oblíbený festival Divadelní svět Brno letos v termínu 23. – 28. května 2019 vstoupí do…

RECENZE: Don G: Vtipná opera z Českých Budějovic

11.03.2019 13:47 Recenze - Je to už skoro rok (květen 2018) co Opera Jihočeského divadla uvedla v premiéře velmi…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama