Jubilejní díl brněnské divadelní talk show bude věnovaný maminkám

Brno – Divadelní talk show oblíbeného brněnského herce Filipa Tellera Tell or Show čeká jubilejní desátý díl. Zpěvačky z projektu Mateřská.com, psycholožka, a ještě jeden tajný host budou hovořit o maminkách, miminkách a mateřství. Show s názvem Mateřská se bude konat opět v Buranteatru.

Přidejte svůj názor

Filip Teller (foto Pavel Klement)

Divadelní talk show Fillipa Tellera s názvem Tell or Show je jedinečný scénický tvar, který u nás nemá obdoby. Každý z dílů je neopakovatelný, vždy s novými hosty a novým tématem. Únorový díl V gala poctil svou účastí významný host a odborník na etiketu Ladislav Špaček. Nyní tvůrce čeká jubilejní desátý díl, který se bude věnovat mateřství.

Květnový díl s názvem Mateřská se bude točit kolem maminek, miminek, mateřství a rodiny. O tom všem si bude Fillip Teller povídat se zpěvačkami Bárou Vaculíkovou a Lenkou Jankovskou z projektu Mateřská.com, s psycholožkou Zdeňkou Sládečkovou a ještě jedním hostem, kterého organizátoři hodlají ponechat jako překvapení do poslední chvíle.

img-responsive

Z plakátu k talk show Tell or Show | foto: TRINNO

„Chtěli jsme, aby složení hostů bylo pestré. Přijedou maminky, které zažívají čerstvé mateřství a do toho se snaží být kreativní a produktivní. Dále dáma, která zažívá mateřství spíše v přeneseném významu, neboť je takovou psychologickou maminkou mnoha úspěšných olympijských sportovců.  Nebudou chybět ani děti, které jsou v podstatě výsledkem mateřství,“ vysvětluje dramaturg projektu Ondřej Klíč v tiskové zprávě.

„Já osobně se nejvíc těším na názory všech zúčastněných na to, co pro ně samotné znamená rodina, maminka a taky ono samotné mateřství,“ dodává moderátor večera Filip Teller.

Téma večera se jako obvykle objeví jak v úvodním stand-up Filipa Tellera, tak v scénografii prostoru a repertoáru kapely, která originální show tradičně hudebně glosuje a doprovází. Diváci se mohou těšit i na oblíbenou „asistentku“, herečku Petru Staňkovou. Na květnový díl však můžete vzít i své děti, tentokrát totiž bude večer „family friendly“.

Květnový díl Tell or Show s názvem Mateřská se koná ve středu 17. května 2017 od 19.30 v brněnském BuranTeatru.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

RECENZE: Při sledování konverzační komedie Horská dráha se budete cítit…

20.01.2019 12:40 RECENZE - Novou sezónu Divadla Bolka Polívky zahájila francouzská konverzační komedie s názvem…

Dvorní fotograf Divadla Bolka Polívky Jiří Salik Sláma představí to…

11.01.2019 17:24 Brno - Snímky Jiřího Salika Slámy jsou s Divadlem Bolka Polívky spjaty už 8 let. Vzájemnou symbiózu…

Horská dráha: V první letošní inscenací Divadla Bolka Polívky se představí…

07.01.2019 10:18 Ve francouzské konverzační komedii s prvky absurdního humoru pro dva herce se v režii Petra…

Kulaté výročí zajímavého divadla: Tož dondite do BuranTeatru!

04.01.2019 14:51 Hledáte inspiraci na kulturní zážitky v roce 2019? Prožijete rádi něco netradičního? Pak pro vás…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama