Lektorský tým Rockové akademie doplní Kamil Střihavka

Praha - RockOpera Praha od září otevírá další semestr Rockové akademie. Novým lektorem se stane zpěvák Kamil Střihavka, který povede kurz Pěvecké interpretace. Pro zájemce jsou připraveny i další kurzy z oblasti hudby, fyzického herectví nebo výtvarného umění.

Přidejte svůj názor

RockOpera Praha

RockOpera Praha otevírá další semestr Rockové akademie. Lektorský tým doplní zpěvák Kamil Střihavka, který povede kurz Pěvecké interpretace. Pro zájemce jsou připraveny i další kurzy z oblasti hudby, fyzického herectví či výtvarného umění.

img-responsive

RockOpera Praha | foto: TOPART MEDIA

„Cílem naší Rockové akademie je osvojit si pod dohledem odborníků jednotlivé disciplíny a motivovat účastníky ve vlastním rozvoji. Lektory jsou členové RockOpery Praha, takže přidanou hodnotou je, že se můžete osobně potkat s umělci, které jinak vidíte pouze na jevišti. Od příštího semestru se tak můžete potkávat třeba s Kamilem Střihavkou, což je opravdu velký profesionál a může vám v rámci Pěvecké interpretace předat spoustu užitečných rad a zkušeností,“ přibližuje zakladatelka a umělecká šéfka RockOpery Praha, Pavla Forest.

Rocková akademie od září otevírá skupiny Technika zpěvu pod vedením Pavly Forest, Pěvecká interpretace s Kamilem Střihavkou, Hra na bubny a perkuse s Richardem Scheuflerem a Fyzické herectví, které vede Irina Andreeva; dále Baskytara, Akrobacie na šálách, Kurzy kresby, Kurzy malby, Hra na klavír a Poznávací a praktický environmentální workshop. 

„1. září bude probíhat zápis, jehož součástí budou talentové zkoušky ve formě interaktivního workshopu, na jejichž základě rozdělíme studenty do jednotlivých skupin dle pokročilosti. Přihlásit se tedy mohou jak osoby, které se již danému druhu umění profesionálně věnují a chtějí na sobě pracovat, ale vítáme i úplné začátečníky, kteří touží nahlédnout do daného prostředí a posunout svůj třeba dosud neobjevený talent o úroveň výš. Přijďte prověřit svoje schopnosti, a kdo ví, třeba se stanete členem našeho souboru a budeme se potkávat pravidelně na jevišti,“ vybízí Pavla Forest.

Zápis na nový semestr proběhne 1. září 2017 od 16 hodin.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Dvorní fotograf Divadla Bolka Polívky Jiří Salik Sláma představí to…

11.01.2019 17:24 Brno - Snímky Jiřího Salika Slámy jsou s Divadlem Bolka Polívky spjaty už 8 let. Vzájemnou symbiózu…

Horská dráha: V první letošní inscenací Divadla Bolka Polívky se představí…

07.01.2019 10:18 Ve francouzské konverzační komedii s prvky absurdního humoru pro dva herce se v režii Petra…

Kulaté výročí zajímavého divadla: Tož dondite do BuranTeatru!

04.01.2019 14:51 Hledáte inspiraci na kulturní zážitky v roce 2019? Prožijete rádi něco netradičního? Pak pro vás…

Horská dráha sveze v lednové premiéře v Divadle Bolka Polívky Milana…

02.01.2019 17:30 První inscenací nové sezony z vlastní produkce Divadla Bolka Polívky se stane Horská dráha. Ve…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama