Lektorský tým Rockové akademie doplní Kamil Střihavka

Praha - RockOpera Praha od září otevírá další semestr Rockové akademie. Novým lektorem se stane zpěvák Kamil Střihavka, který povede kurz Pěvecké interpretace. Pro zájemce jsou připraveny i další kurzy z oblasti hudby, fyzického herectví nebo výtvarného umění.

RockOpera Praha

RockOpera Praha otevírá další semestr Rockové akademie. Lektorský tým doplní zpěvák Kamil Střihavka, který povede kurz Pěvecké interpretace. Pro zájemce jsou připraveny i další kurzy z oblasti hudby, fyzického herectví či výtvarného umění.

img-responsive

RockOpera Praha | foto: TOPART MEDIA

„Cílem naší Rockové akademie je osvojit si pod dohledem odborníků jednotlivé disciplíny a motivovat účastníky ve vlastním rozvoji. Lektory jsou členové RockOpery Praha, takže přidanou hodnotou je, že se můžete osobně potkat s umělci, které jinak vidíte pouze na jevišti. Od příštího semestru se tak můžete potkávat třeba s Kamilem Střihavkou, což je opravdu velký profesionál a může vám v rámci Pěvecké interpretace předat spoustu užitečných rad a zkušeností,“ přibližuje zakladatelka a umělecká šéfka RockOpery Praha, Pavla Forest.

Rocková akademie od září otevírá skupiny Technika zpěvu pod vedením Pavly Forest, Pěvecká interpretace s Kamilem Střihavkou, Hra na bubny a perkuse s Richardem Scheuflerem a Fyzické herectví, které vede Irina Andreeva; dále Baskytara, Akrobacie na šálách, Kurzy kresby, Kurzy malby, Hra na klavír a Poznávací a praktický environmentální workshop. 

„1. září bude probíhat zápis, jehož součástí budou talentové zkoušky ve formě interaktivního workshopu, na jejichž základě rozdělíme studenty do jednotlivých skupin dle pokročilosti. Přihlásit se tedy mohou jak osoby, které se již danému druhu umění profesionálně věnují a chtějí na sobě pracovat, ale vítáme i úplné začátečníky, kteří touží nahlédnout do daného prostředí a posunout svůj třeba dosud neobjevený talent o úroveň výš. Přijďte prověřit svoje schopnosti, a kdo ví, třeba se stanete členem našeho souboru a budeme se potkávat pravidelně na jevišti,“ vybízí Pavla Forest.

Zápis na nový semestr proběhne 1. září 2017 od 16 hodin.

Zemřel profesor Divadelní fakulty JAMU PhDr. Miroslav Plešák

13.10.2021 16:54 Janáčkova akademie múzických umění s hlubokým zármutkem oznamuje, že dnes dopoledne 13. října 2021…

Jiří Suchý slaví 90. narozeniny. Legenda Semaforu je stráví na jevišti

01.10.2021 14:10 Své 90. narozeniny oslaví Jiří Suchý 1. října představením s názvem Znám ještě starší lidi ve svém…

RECENZE: Čechovův Racek v Národním divadle v Brně patří k těm nejlepším…

12.09.2021 15:12 Divadelní hra, v níž Anton Pavlovič Čechov (1860–1904) zobrazil milostné a rodinné vztahy, je…

Související:

Právě se děje

reklama