Na podzim dorazí Tarzan. Hrají Gránský, Vojtek nebo Dulava

Na tuzemská divadelní prkna dorazí na podzim muzikál z pera geniálního Phila Collinse Tarzan. Hlavní roli si v něm střihne David Gránský, sekundovat mu bude Josef Vojtek a spousta dalších.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Josef Vojtek bude hrát v muzikálu Tarzan
doporučujeme

Už od října se tuzemští divadelní diváci mohou těšit na nezapomenutelný zážitek. Divadlo Hybernia totiž uvede světový muzikál Tarzan, k němuž složil hudbu fenomenální hudebník Phil Collins, a který dobyl Hollywood i Broadway.

Na cestu džunglí vezmou totiž už letos na podzim diváky i čeští herci a zpěváci. Diváky čeká slavný příběh mladého muže, který hledá své kořeny i lásku. Muzikál je adaptací slavné knihy Edgara Rice Burroughse.

Součástí muzikálu je rovněž Grammy, Oscarem i Zlatým glóbem ověnčená skladba člena legendárních Genesis Collinse You Will Be In My Heart. S hudbou geniálního skladatele si budou dozajista rozumět i tuzemští muzikáloví herci.

Obzvlášť když je obsazení Tarzana opravdu hvězdné. V hlavní roli si budou alternovat David Gránský a Vojtěch Drahokoupil, sekundovat jim bude např. Josef Vojtek, Jaromír Dulava, Ivana Korolová nebo Eva Burešová.

Další detaily prozradí čeští producenti muzikálu na pondělní tiskové konferenci. Podle předchozích informací je premiéra naplánována na 3. října 2019, divadlo pak plánuje až 70 představení během sezóny 2019/2020.

Loading...
Vstupte do diskuze (1)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

RECENZE: Santiniho jazyk aneb postmoderní výprava do fantazijní minulosti

29.10.2019 10:56 RECENZE - Městské divadlo v Brně uvedlo jako svou třetí inscenaci sezony a padesátou sedmou…

RECENZE: Světoznámý muzikál Mamma Mia! dorazil do Brna: Kdo umí, ten umí…

24.10.2019 09:18 RECENZE - Světový muzikál, vytvořený ze známých písní skupiny ABBA, který vidělo v 440 městech vice…

Rozloučení s Chramostovou: Lidé čekali ve frontě, u rakve se vystřídali…

14.10.2019 13:47 Aktualizováno Vynesením rakve z Národního divadla (ND) skončilo dnes před polednem poslední rozloučení s herečkou…

RECENZE: Pera markýze de Sade? Nahota a perverze na jevišti Národního…

14.10.2019 12:06 Národní divadlo v Brně uvedlo inscenaci, která osvětluje postavu známého spisovatele 18. století de…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama