Klicperovo divadlo otevírá předprodej: Důležité infromace pro sezonu 2019/20?

Klicperovo divadlo otevírá ve čtvrtek 22. 8. po letní prázdninové přestávce svůj kamenný předprodej na Gočárově třídě. Divadelní pokladny budou otevřeny od 10 hodin dopoledne.

Přidejte svůj názor

Klicperovo divadlo otevírá předprodej: Důležité infromace pro sezonu 2019/20?
doporučujeme

První prodejní dny budou určeny především předplatitelům, a to jak stávajícím, kteří si mohou obnovit své předplatné z předchozí sezóny, tak i novým, kteří si budou chtít předplatné teprve vybrat. Až do konce srpna bude navíc mimořádně otevřeno i v sobotu od 9 do 12 hodin.

V nové sezóně přichází Klicperovo divadlo se zcela novou předplatitelskou skupinu „Z“ pro dospělé diváky, která nabízí bohatý výběr míst v předních řadách a abonentky je možné zakoupit také on-line jako eVstupenky. Divadlo zároveň nabízí i cenově zvýhodněné předplatitelské balíčky pro seniory nebo studenty. Více informací o jednotlivých druzích předplatného je zveřejněno na webových stránkách divadla, nebo je možné je získat osobně přímo v předprodeji, kde s výběrem předplatného divákům rádi poradíme.

Předplatitelé budou mít možnost během prvních dní si přednostně vyměnit kupóny na představení festivalu Čekání na Václava a dokoupit si jednu vstupenku na jakékoliv festivalové představení, a to do vyčerpání kapacity míst pro kupony. Volný prodej vstupenek na Čekání na Václava pak bude spuštěn v pondělí 26. 8. v 10 hodin dopoledne v předprodeji divadla i on-line na www.klicperovodivadlo.cz.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

EH! Život je krásnej! Odhoďte starosti a pojďte se dobře pobavit

10.09.2019 12:22 Odhoďte starosti a ponořte se s námi do příjemného povídání a vzpomínání v pořadu EH! Život je…

Zemřel Jaroslav Weigel (†88), člen legendárních Cimrmanů

05.09.2019 12:20 Aktualizováno Herec a výtvarník Jaroslav Weigel, který byl od počátku sedmdesátých let členem legendárního…

Studenti JAMU nabídnou slavnou komedii Poprask na laguně

03.09.2019 12:59 Věhlasným komediálním titulem Poprask na laguně zahájí novou divadelní sezónu studenti Divadelní…

Brněnský Biskupský dvůr je centrem open air představení

02.09.2019 13:48 Tak se nám to už končí. Léto bohaté na kulturní akce. Stojí za to se ohlédnout, třeba jen po…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama