EH! Život je krásnej! Odhoďte starosti a pojďte se dobře pobavit

Odhoďte starosti a ponořte se s námi do příjemného povídání a vzpomínání v pořadu EH! Život je krásnej! Pokud máte rádi veselí, smích, humor a dobrou zábavu, tak je nové představení skupiny StageArtCz určeno právě vám.

Přidejte svůj názor

EH! Život je krásnej!
doporučujeme

Divadelní společnost StageArtCZ si pro fanoušky divadla připravila další zajímavý projekt. „Odhoďte starosti a ponořte se s námi do příjemného povídání a vzpomínání v pořadu EH! Život je krásnej!“ lákají divadelníci.

„Po pilotním představení, kdy jsme se setkali s obrovským úspěchem, s velkým množstvím pochvalné zpětné vazby, a především téměř dvěma hodinami smíchu a potlesku, jsme se rozhodli tento pořad zařadit do našeho stálého repertoáru. Další díl, prezentován jako premiéra, je plánován na 4. 10. 2019 v Divadle Bolka Polívky, kdy bude čestným hostem sám Boleslav Polívka,“ láká diváky tým StageArtCz.

Pokud máte rádi veselí, smích, humor a dobrou zábavu, tak je nové představení určeno právě vám. Miroslav Etzler i Petr Halberstadt se během své profesní pouti setkali s mnoha zajímavými osobnostmi a jsou připraveni tato setkání s vámi sdílet. Každý pořad bude vždy navíc okořeněn zajímavým hostem, který přidá také svoji porci dobré zábavy.

Jeviště, zákulisí, filmový plac to jsou místa, která nás lákají a leckdy vyvolávají otazníky, zda je na těchto místech skutečně tak veselo jak se někdy říká. Nebo je to prostě jen práce jako každá jiná? Co se vlastně dá zažít při práci v divadle nebo při natáčení. Jaké byly ve skutečnosti naše herecké legendy? A nejen oni. Co naši malíři? Nebo špičkový lékaři? Právě na tyto a další otázky se můžete dozvědět odpovědi.

Nenechte si tento pořad v Brně ujít. Další reprízy jsou plánovány až jako turné po koutech České republiky.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zemřel Jaroslav Weigel (†88), člen legendárních Cimrmanů

05.09.2019 12:20 Aktualizováno Herec a výtvarník Jaroslav Weigel, který byl od počátku sedmdesátých let členem legendárního…

Studenti JAMU nabídnou slavnou komedii Poprask na laguně

03.09.2019 12:59 Věhlasným komediálním titulem Poprask na laguně zahájí novou divadelní sezónu studenti Divadelní…

Brněnský Biskupský dvůr je centrem open air představení

02.09.2019 13:48 Tak se nám to už končí. Léto bohaté na kulturní akce. Stojí za to se ohlédnout, třeba jen po…

Malé zastavení u tvorby Jaroslava Duška: Divadlo s kapkou mystiky

02.09.2019 11:50 V nádherném prostředí Beskyd probíhal koncem srpna Týden kultury na Valašsku. Bylo to ve Velkých…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama