TV Nova představila podzimní vysílací schéma, nabídne Talentmanii i nové seriály

Praha - Televize Nova zveřejnila podzimní vysílací schéma, a to i na svých tematických kanálech Nova Cinema, Nova Sport a MTV Czech. Největší programovou událostí podzimu 2010 bude talentová show Talentmania, informovala ve čtvrtek tisková mluvčí Michaela Fričová.

Přidejte svůj názor

Leoš Mareš

Hlavním programovým tahákem bude talentová show Talentmania, na níž se společně s Novou podílí i její sesterská televize Markíza na Slovensku. Tato československá soutěž by měla být jednou z podzimních opor televize Nova. Show nabízí téměř čtyřmilionovou výhrou, moderovat ji bude Leoš Mareš a měla by začít neobvyklým startem. Vysílacím dnem soutěže bude neděle.

Televize Nova připravila i dva premiérové seriály, Okresní přebor a Dokonalý svět.

Okresní přebor se začne vysílat od září. Jeho děj se bude odehrávat okolo sezony venkovského fotbalového klubu SK Houslice, který se pokouší probojovat do vyšší soutěže. Objeví se v něm herci jako Ondřej Vetchý, David Novotný, Luděk Sobota, Táňa Vilhelmová, Ivan Trojan, Alena Mihulová a další.

"Jde o příběh jedné sezony venkovského fotbalového klubu sršící černým humorem, který strčí do kapsy i Comeback a mohl by se stát kultovní záležitostí," uvedl generální ředitel TV Nova Petr Dvořák.

Další nový seriál se jmenuje Dokonalý svět. Hlavní dějová linie se odehrává v zákulisí luxusního módního časopisu s názvem Dokonalý svět. Seriál je určen spíše pro ženské publikum. V hlavních rolích se představí Jitka Čvančarová, Tereza Brodská, Jana Hlaváčová, Saša Rašilov, Vojta Dyk, Juraj Kukura, ale také 24 profesionálních modelek v čele se Simonou Krainovou a další osobnosti, například fotograf Robert Vano.

Pokračovat budou i divácky oblíbené seriály Ordinace v růžové zahradě a Ulice. V Ordinaci přibude oddělení urgentního příjmu a místní taneční studio, Ulice odstartuje dvojitou svatbou. V obou seriálech se mírně změní herecké obsazení.

Další projekt televize Nova má název Příběhy bez scénáře. Cyklus s prvky publicistiky a reality show uvede skutečné osudy ze zajímavých prostředí, například čtyřdílní Zlatí hoši zachytí jednu sezonu šestiletých hokejistů, osmidílný Život na vlásku představí pacienty čekající na transplantaci a pětidílný Zvěřinec nahlédne do zákulisí zoo.

Podzimní vysílací schéma nabídne i filmovou sérii Indiany Jonese, divácky úspěšné zahraniční seriály, jako jsou šestá řada Dr. House, Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti X, Námořní vyšetřovací služba VII nebo Kriminálka Miami VII. Nova na podzim odvysílá i filmové hity Harry Potter a vězeň z Azkabanu a Harry Potter a Fénixův řád, dále snímky Iron man, Transformers, Poslední samuraj, Zapomenutý ostrov, Kung Fu Panda, Síly temna, Utržený ze řetězu nebo Nebezpečný cíl.

Program Nova Cinema chystá v rámci podzimních novinek Kinomol, filmy pro náročné diváky v sobotu v noci. Představí snímky jako Zuřící býk, Lovec draků, Osudný den a další.

Další novinkou jsou Denní zprávy z Hollywoodu, což bude pravidelná dávka novinek z hollywoodských produkcí. Pro celou rodinu budou připraveny také víkendové odpolední filmy a miniseriály jako například Dobrodružství Huckleberryho Finna, Černovous a další. Nový projekt Podzim filmových legend pak přiblíží celou sérii filmů o Jamesovi Bondovi a Batmanovi.

Nova Sport připravuje 45 hodin přímých přenosů, šest přímých přenosů evropského fotbalu, šest hokejových přenosů a jeden přímý přenos z Extra ligy a Gambrinus ligy.

MTV Czech chystá kromě nové hudební produkce i seriály jako je Valmont University nebo pokračování kultovní rodiny Osbournovi.

Témata: TV Nova
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zemřel Bruno Ganz, Hitler z Pádu Třetí říše

16.02.2019 12:32 Ve věku 77 let zemřel v Curychu švýcarský filmový a divadelní herec Bruno Ganz, informovala dnes…

Mexický herec Guerrero nebude chybět na Oscarech, vízum nakonec dostal

15.02.2019 11:13 Mexický herec Jorge Antonio Guerrero se bude moci za deset dnů v Los Angeles zúčastnit slavnostního…

Bond zamíří na jih Itálie. Filmaře okouzlilo město Matera, ještě nedávno…

15.02.2019 09:41 Další bondovka, jejíž pracovní název zní Bond 25 a v níž bude agenta 007 popáté a naposledy hrát…

RECENZE: Akční vrchol začátku roku. Spektakulární Alita: Bojový anděl má…

14.02.2019 20:50 RECENZE – Gladiátorský famfrpál. Lovci lidí. Kyborgové s noži místo rukou. Po letech produkčních…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama