Nová česká komedie Jak se zbavit nevěsty již brzy v kinech

Praha - Humorný příběh o geniálním plánu ještě geniálnější tchyně jak překazit nechtěnou svatbu, představí komedie Jak se zbavit nevěsty s Lenkou Vlasákovou, Andreou Kerestešouvou, Davidem Matáskem a Janou Švandovou v hlavních rolích.

Lenka Vlasáková ve filmu Jak se zbavit nevěsty.
doporučujeme

Když žena se svým bývalým manželem i léta po rozvodu vychází dobře a stále si rozumí, není v dnešní době nic ojedinělého. Stejně jako v případě hlavní hrdinky Evy v podání Lenky Vlasákové, která si žije relativně poklidným životem, vlastní cukrárnu, vychovává syna a krotí svojí energickou matku. Když jednoho dne uslyší od své kamarádky větu: „Nebyli byste první, kdo se rozvedli a zase dali dohromady," věci se dají do pohybu a schyluje se ke šťastnému konci.

Bývalý manžel v podání Davida Matáska se skutečně zamiluje a uvažuje o svatbě, má to ale jeden háček! Jeho city směřují k úplně jiné ženě, ke krásné a inteligentní klavíristce Lindě, kterou ztvárňuje Andrea Kerestešová. Eva se hroutí a na scénu vstupuje její rázná matka (Jana Švandová), která se rozhodne vzít situaci do vlastních rukou a chystané svatbě zabránit stůj co stůj.

Kolotoč komických situací se roztáčí. Eva se zamilovaným párem na radu své matky odjíždí na společný výlet na jachtu, kde je potká řada příhod, které rozhodně pobaví nejednoho diváka. Jak dopadne rodinný závod na lodi či souboj o místo na zubařské klinice? A co teprve když Linda požádá Evu, aby jí upekla svatební dort? Ano, přesně tak, uvidíte velkolepou akční dortovou scénou, jakou český film dlouho nezažil.

Zdroj: YouTube

Film Jak se zbavit nevěsty natočil režisér Tomáš Svoboda, který má na kontě také Hodinového manžela. V dalších rolích se představí například Veronika Žilková, Kordula Stropnická, Jana Stryková, Vladimír Kratina, Josef Polášek nebo Matěj Ruppert a do kin vstoupí 28. dubna.

Zpravodajský server EuroZprávy.cz je mediálním partnerem filmu.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

RECENZE: Poutavý příběh sebevědomé ženy, která vylezla na K2 vlastní cestou

13.08.2020 20:21 Dokumentární pohled na výstup Kláry Kolouchové na druhou nejvyšší horu světa, odhaluje zákulisí…

RECENZE: Horor pro náctileté Démon zatracení míchá čarodějnice a Hitchcocka

13.08.2020 08:19 Svěží snímek z produkce bratří Pierců střídá hororové pasáže s psychologicko-sociálním exkurzem…

Forbes: Žebříček nejlépe vydělávajících herců opět ovládl Dwayne Johnson

12.08.2020 07:32 Žebříček nejlépe vydělávajících herců letos opět ovládl bývalý zápasník wrestlingu a protagonista…

Český horor zvítězil na on-line filmovém festivalu v Torontu

10.08.2020 13:01 Cenu za nejlepší hororový film a za nejlepší ženský herecký výkon v hlavní roli získal na měsíčním…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama