Osmou řadu StarDance vyhrál Piškula. Plodková skončila za Bankem

Praha - Osmá řada oblíbené taneční soutěže StarDance zná své vítěze. Na prvním místě se umístil osmnáctiletý herec Zdeněk Piškula, předběhl tak druhého Ondřeje Banka i Janu Plodkovou, která se umístila jako třetí.

Přidejte svůj názor

Zdeněk Piškula a Veronika Lálová zvítězili v osmé řadě StarDance
doporučujeme

Osmý ročník taneční soutěže StarDance je u konce. Večery již tradičně provázeli Tereza Kostková a Marek Eben a stejně tak se nezměnilo složení poroty, která tanečníky hodnotila. Opět jsme mohli vidět Tatianu Drexler, Zdeňka Chlopčíka, Jana Révaie a Radka Balaše. 

V deseti večerech nám zatančili s profesionálními tanečníky herečky Jana Plodková, Kristýna Leichtová a Miluše Bittnerová, herci Zdeněk Piškula a Roman Zach, zpěvačka Anna K, kuchař Emanuele Ridi, mistryně světa v aerobiku Olga Šípková, lyžař Ondřej Bank a fotbalová legenda Ladislav Vízek.

Mezi profesionálními tanečníky se v soutěži objevili Kamila Tománková (ve dvojici s Bankem), Michal Necpál (Bittnerová), Eva Krejčířová (Vízek), Václav Masaryk (Leichtová), Veronika Lálová (Piškula), Michal Padevěd (Plodková), Lucie Hunčárová (Ridi), Marek Dědík (Šípková), Andrea Třeštíková (Zach) a Marek Hrstka (Anna K).

Finále se některým moc nepovedlo

Do finálového večera však postoupili pouze tři dvojice, Piškula, Bank a Plodková se svými tanečníky a tanečnicemi, s nimiž ze sebe na pódiu vydali doslova to nejlepší, co dokázali. Piškula s Lálovou na úvod zopakovali svou úspěšnou rumbu, následně přidali emotivní tanec po vzoru Shakespeara a celou svou show uzavřeli sambou doplněnou o capoeiru.

Plodková s Padavětem naskočili do finálového večera s cha-chou a na to, že si herečka včera zlomila zápěstí, ji odtančila obdivuhodně. Následné tango celý dojem ještě vylepšilo, ale ani jejich třetí tanec, slowfox, na vítězství nestačil.

A nestačil ani na místo druhé, které obsadil lyžar Bank s tanečnicí Krejčířovou. Začali jivem, který u poroty moc neuspěl, ale následné tango vypadalo o mnoho lépe. Druhé místo jim však zřejmě zajistil až tanec na hudbu z filmu Pulp Fiction.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Nová ČT 3 pobouřila část seniorů. „Vůči perzekuovaným je to necitlivé,“…

28.03.2020 22:16 Aktualizováno Kanál ČT 3 vyvolává rozpaky i obavy, aby u cílové starší generace nerozesel stesk po socialismu.…

Tom Hanks s manželkou opustili nemocnici, dál jsou v karanténě

17.03.2020 07:51 Americký oscarový herec Tom Hanks a jeho žena Rita Wilsonová opustili australskou nemocnici, v níž…

RECENZE: Frčíme do magického světa bez magie, kterou je potřeba opět…

13.03.2020 14:13 Může se zdát, že se Pixar zaseknul v koloběhu rozvíjení zaběhnutých značek, ale když už se pustil…

Zemřela herečka a režisérka Tonie Marshallová (†68). Proslavil ji film…

12.03.2020 16:26 Ve věku 68 let dnes zemřela francouzsko-americká herečka, režisérka a scénáristka Tonie Marshallová…

Související:

Právě se děje

Další zprávy