Remake Predátora: První fotka a vše, co potřebujete vědět

Hollywood – Původní Predátor se Schwarzeneggerem patří mezi nejvlivnější filmy 80. let. Po dvou nevalných pokračováních a sérii crossoverů s Vetřelcem se látka konečně dostala do rukou někomu schopnému. Podaří se poslednímu mohykánovi staré školy oživit legendu?

Přidejte svůj názor

film The Predator

Když už jsme se pomalu smířili s tím, že je koncept technologicky vyspělé rasy mimozemských lovců, pro které je hon na člověka vyhledávanou sportovní kratochvílí, dávno vyčerpaný, přišel na scénu Shane Black. A jestli někdo dokáže vrátit potvory s širokým úsměvem na výslunní, je to právě muž, který dal světu takové akční klenoty jako Smrtonosnou zbraň, Posledního skauta, nebo Dlouhý polibek na dobrou noc. Kromě toho se tento poslední stále aktivní otec devadesátek, jehož současná filmografie září oldschoolově pojatými peckami Kiss Kiss Bang Bang a Správní chlapi, kdysi zapsal pod úspěch samotného Predátora. Nejenže v původním snímku hrál menší roli, hlavně provedl pár zásahů do scénáře (byť se jeho přínos nepromítl do závěrečných titulků).

V pondělí pak Black na svém twitterovém účtu zveřejnil první fotografii. Zatím se sice jedná jen o promo umístěné před indiferentním pozadím, můžeme se na něm ale seznámit s šesticí hlavních hrdinů snímku (herci zleva: Trevante Rhodes, Sterling K. Brown, Boyd Holbrook, Olivia Munnová, Keegan-Michael Key a v popředí pak mladý Jacob Tremblay, který předloni zazářil v dramatu Room) a jejich vizáží.

Scénárista a režisér v jedné osobě také již před třemi dny potvrdil, v co všichni doufali – film bude mít hodnocení přístupnosti R. Můžeme se tak těšit na explicitní násilí, drsnou mluvu a všehovšudy dospělejší přístup. Zároveň vyzval, aby fanoušci sledovali jeho twitterový účet, kde se dozví všechny novinky z první ruky.

O zápletce toho zatím moc nevíme, filmaři vše drží pod pokličkou. Mluví se o tom, že se Predátoři z džungle vrátí do obydlených částí naší planety, kde naposledy skotačili s Dannym GloveremPredátorovi II. Je tedy možné, že si Black ani tentokrát neodpustí již tradiční zasazení svých krvavých jatek do období vánočního.

Psali jsme:

Film pojmenovaný stručně The Predator by se měl v kinech objevit v první čtvrtině příštího roku. O dalších novinkách vás budeme informovat.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

RECENZE: Horor pro děti nemusí nutně znamenat strach. Husí kůže 2 je toho…

18.01.2019 09:10 RECENZE – Pokračování strašidelné komedie Husí kůže je zpět. Parta teenagerů bude opět muset…

Schindlerův seznam se po čtvrtstoletí vrací do kin

16.01.2019 13:23 Před dvaceti pěti lety vznikl Schindlerův seznam, jeden z nejzásadnějších filmů všech dob. U…

Kultovního Predátora měl hrát Jean-Claude Van Damme. Z natáčení rozzuřeně…

14.01.2019 12:53 Predátor patří spolu s Vetřelcem k nejklasičtějším filmovým monstrům. I přesto, že od uvedení…

Americké ceny filmových kritiků ovládl snímek Roma, bodovala také Lady Gaga

14.01.2019 07:35 Mexické drama Roma režiséra Alfonsa Cuaróna dominovalo nedělnímu udělování amerických cen filmových…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama