Dočkáme se nových (a nových a nových) dílů Gilmorových děvčat?

Hollywood – Jeden z nejukecanějších seriálů světa se loni po letech vrátil v čtyřdílné minisérii. Ta měla fanouškům dodat důstojné zakončení předčasně utnutého příběhu Lorelai a Rory. Po možná až nečekaném úspěchu to ale vypadá, že konec není definitivní.

Přidejte svůj názor

Hlavní představitelé seriálu Gilmorova děvčata.

S informací, že se o nové sezóně Gilmorek již „zatím velmi předběžně“ jedná, přišel CCO Netflixu Ted Sarandos, tedy osoba nejpovolanější. Sdružení britských novinářů sdělil, že začal jednat s autory seriálu Amy Sherman-Palladinovou a Danielem Palladinem.

„To nejhorší je čekat několik let na návrat vašeho oblíbeného seriálu a pak jím být zklamaný, [manželé Palladinovi] ale naštěstí uspěli a lidé se pro další pokračování nadchli […],“ prohlásil Sarandos, na jehož bedrech leží zodpovědnost za úspěch streamovacího giganta.

Po částečně otevřeném konci Gilmore Girls: A Year in the Life (SPOILER – Rory oznámí, že je těhotná – KONEC SPOILERU) byli diváci skutečně namlsaní na případná pokračování. Už jen to, že se do Stars Hollow vrátili původní tvůrci, kteří seriál v roce 2006 po neshodách s televizí The CW ponechali neslavnému osudu (na „finální“ sedmou sérii se dodnes vzpomíná jako na kolosální fiasko), znamenalo záruku kvality.

S návratem by jistě souhlasily také představitelky hlavních rolí. Alexis Bledelová, ani Lauren Grahamová se nechaly slyšet, že si své postavy zamilovaly. Navíc se ani jedna z nich nijak výrazně neprosadila, takže by jim (kromě několika „menších“ projektů) nemělo v návratu nic bránit.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zemřel švýcarský režisér Claude Goretta, z neznámé herečky udělal celebritu

21.02.2019 13:11 Ve věku 89 let zemřel švýcarský režisér Claude Goretta. Agentuře AFP to sdělil filmařův syn. Díky…

Česko je rájem pro zahraniční filmové štáby: Loni utratily pět miliard,…

20.02.2019 10:53 Zahraniční filmové štáby strávily loni v českých lokacích a v ateliérech přes 1000 natáčecích dnů a…

Zemřel kameraman Stanislav Milota. Podílel na Spalovači mrtvol, natočil…

18.02.2019 17:35 Aktualizováno Ve věku 85 let zemřel dnes český kameraman a signatář Charty 77 Stanislav Milota. Manžel herečky…

Ženy v běhu stále vévodí kinům, na druhé místo se vyšvihla akční novinka

18.02.2019 16:58 Žebříček víkendové návštěvnosti tuzemských kin potřetí za sebou vede komedie režiséra Martina…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama