Nejnovější trailer na Pobřežní hlídku stručně nastiňuje zápletku a přilévá další vlnu vtipů

Hollywood – Pokud vám náhodou uniklo, že se Hollywood rozhodl oživit příběhy Mitche Buchanana a jeho sexy plavčické skvadry, asi si teď říkáte, že v zámoří někomu přeskočilo… Inu ano i ne. Nová Pobřežní hlídka totiž volí cestu parodie.

Přidejte svůj názor

film Pobřežní hlídka se tentokrát ponese v ironickém duchu

Zatímco předchozích ochutnávkách (u nás se objevil pouze jediný trailer, ale USA je novými upoutávkami bombardováno snad co měsíc) byl divákům spolu s představením hlavních hrdinů nastíněn sebeuvědoměle-parodický tón nového filmu, nejnovější trailer láká také na bollywoodskou superstar Priyanku Chopru. Tato indická kráska, která se postupně dobývá také do srdcí diváků na Západě, bude mít v nové Pobřežní hlídce roli hlavní záporačky Victorie Leedsové. Její mafiánka na úrovni má prsty v obchodu s drogami, podezřelých úmrtích a pravděpodobně ve všem, co se na pláži v poslední době událo.

Kromě toho se trailer snaží diváky namlsat na další porci vtipů a komických situací, do nichž se Dwayne „The Rock“ Johnson, Zac Efron, Alexandra Dadariová a jejich kolegové dostanou. Při sledování více jak dvouminutového videa tak vyvstává otázka, co si tvůrci nechávají v záloze – jestli vůbec něco. U komedií totiž poslední dobou bývá pravidlem, že všechny povedené vtipy vystřílí už v upoutávkách a divák se pak v kině dívá na hodinu a půl vaty.

Naději, že se nebude jednat o fiasko (které dost reálně hrozí) tak uchovávají hlavně tři věci: slušné herecké obsazení (The Rock je sympaťák od kosti, z kdysi muzikálového ucha Zaca Efrona se stává komediální hvězda současnosti a Sašenku Dadariovou milují muži po celém světě již od dob Temného případu), odhodlání vysmát se sobě i svému stupidnímu předchůdci z 90. let a eRkový rating. Pokud totiž nezůstane jen u samoúčelného klení, mohla by si mládeži nepřístupná Pobřežní hlídka dovolit hned několik nevybíravých scének.

Film Baywatch má světovou premiéru naplánovanou na 19. 5. 2017, do našich vod ale podle všeho dopluje s měsíčním zpožděním, tedy 15. 6. 2017.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Schindlerův seznam se po čtvrtstoletí vrací do kin

16.01.2019 13:23 Před dvaceti pěti lety vznikl Schindlerův seznam, jeden z nejzásadnějších filmů všech dob. U…

Kultovního Predátora měl hrát Jean-Claude Van Damme. Z natáčení rozzuřeně…

14.01.2019 12:53 Predátor patří spolu s Vetřelcem k nejklasičtějším filmovým monstrům. I přesto, že od uvedení…

Americké ceny filmových kritiků ovládl snímek Roma, bodovala také Lady Gaga

14.01.2019 07:35 Mexické drama Roma režiséra Alfonsa Cuaróna dominovalo nedělnímu udělování amerických cen filmových…

RECENZE: Nový Robin Hood je velkým filmovým prušvihem. Diváka akorát…

12.01.2019 18:07 Aktualizováno RECENZE – Zapomeňte na příběh, co znáte. Zapomeňte na historii. Zapomeňte na předchozí filmy o…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama