Texaští kovbojové Hap a Leonard se vrátili na televizní obrazovky

Praha - Temperamentní dvojice texaských kovbojů ze seriálu Hap a Leonard se po úspěšné první sérii vrátili na televizní obrazovky. V šesti dílech druhé série se kromě oblíbených pistolníků, kteří nejdou pro ránu daleko a vše vyřeší svým osobitým způsobem, objeví samozřejmě i osudová žena a komplikovaný případ.

Přidejte svůj názor

seriál Hap a Leonard

Seriál Hap a Leonard se po úspěšné první sérii opět vrací na televizní obrazovky se šesti novými díly. Druhá série s podnázvem Mucho Mojo bude opět vyprávět příběhy dvojice novodobých kovbojů, kteří nejdou pro ránu daleko a vše řeší svým osobitým způsobem. Nebude chybět ani osudově krásná a inteligentní žena.

img-responsive

seriál Hap a Leonard | foto: PR.Konektor

Seriál vychází z populární knižná předlohy Joa R. Landsdala. První série se odehrávala na konci osmdesátých let a představila dva excentrické kamarády, jejchž snaha o zbohatnutí přeroste do krvavých rozměrů. Nové díly budou opět plné padouchů, neřádů i krásných, ale nebezpečných žen, a texaské atmosféry doplněné o ostrý jižanský humor.

Ve druhé sérii bude dvojka řešit záhadnou vraždu a dostanou se do velkých potíží. Napínavý děj, v němž nebude chybět kostlivec a pochybné závody s drogovými dealery ze sousedství, navíc zamotá série událostí, kvůli kterým je Leonard křivě obviněn z vraždy. Hap tedy musí spojit síly s právní zástupkyní Floridou Grange a očistit jeho jméno.

Jak již bylo řečeno, druhá série nese podtitul Mucho Mojo. Mojo podle tvůrců vyjadřuje jakousi nevysvětlitelnou přírodní dílu, která naše hrdiny svádí na neočekávané a překvapivé cesty.

Zatvrzelého východotexaského kovboje Hapa Collinse opět ztvární James Purefoy. Michael Kenneth Williams se také znovu objeví v roli rozporuplného vzntlivého republikánského černého gaye Leonarda Pina. Dále uvidíme Tiffany Mack v roli krásné a chytré právní zástupkyně Floridy Grange, Crastona Johnsona jako detektiva Marvina Hansona nebo Briana Dennehy v roli šerifa Valentina Otise.

I za druhou sérií stojí osvědčený tým tvůrců, spisovatelé a výkonní producenti John Wirth, Jim Mickle a Nick Damici, kteří při tvorbě seriálu vycházeli ze série knih „Hap a Leonard“ autora Joe R. Lansdala. Režie se ujal Abe Sylvia

Seriál Hap a Leonard můžete sledovat od 17. července každé pondělí od 22 hodin na televizní stanici AMC.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Česko je rájem pro zahraniční filmové štáby: Loni utratily pět miliard,…

20.02.2019 10:53 Zahraniční filmové štáby strávily loni v českých lokacích a v ateliérech přes 1000 natáčecích dnů a…

Zemřel kameraman Stanislav Milota. Podílel na Spalovači mrtvol, natočil…

18.02.2019 17:35 Aktualizováno Ve věku 85 let zemřel dnes český kameraman a signatář Charty 77 Stanislav Milota. Manžel herečky…

Ženy v běhu stále vévodí kinům, na druhé místo se vyšvihla akční novinka

18.02.2019 16:58 Žebříček víkendové návštěvnosti tuzemských kin potřetí za sebou vede komedie režiséra Martina…

Zemřel Bruno Ganz, Hitler z Pádu Třetí říše

16.02.2019 12:32 Ve věku 77 let zemřel v Curychu švýcarský filmový a divadelní herec Bruno Ganz, informovala dnes…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama