Batmanovská kariéra Bena Afflecka se možná chýlí ke konci

Kariéra Bena Afflecka jako představitele filmového Batmana je možná u konce. Přestože je Affleck právě na cestě na Comic-Con, aby zde fanouškům představil film Justice League, podle serveru Hollywood Reporter je možné, že si herec netopýří oblek už neobleče.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti
doporučujeme

Podle nejmenovaného zdroje serveru Hollywood Reporter studio Warner Bros plánuje Bena Afflecka jako představitele Batmana ze ságy vyprovodit. Přestože je herec právě na Comic-Conu, kde má propragovat nadcházející DC film Justice League, je možné, že si batmanovský kostým už neoblékne.

"Ben je náš Batman. Milujeme ho jako Batmana. Chceme si ho udržet, co nejdéle to půjde," řekl pro Hollywood Reporter Toby Emmerich ze studia Warner Bros. Také Matt Reeves, který má režírovat další batmanovský film (zatím bez data premiéry i bez napsaného scénáře) řekl, že chce Afflecka v hlavní roli. Podle nejmenovaného zdroje, který údajně ví bližší informace, studio plánuje filmovému Batmanovi najít novou tvář.

Ben Affleck už dříve odstoupil od původního plánu, podle kterého měl film i režírovat, a Reeves také odmítl scénář, jenž Affleck napsal společně s Geoffem Johnsem z D.C. Entertainment. Reeves dříve přiznal, že pomýšlí na batmanovskou trilogii, a vzhledem k jeho úspěchu s dvěma díly opičí trilogie (Úsvit planety opic a Válka o planetu opic) je pravděpodobné, že ji i natočí.

Navíc Affleck oslaví v srpnu 45 let, takže než Batman dorazí do kin, bude mu táhnout na padesát. Pokud Reeves natočí trilogii, Affleck by měl přes padesát. Současný trend je však hledat mladší a mladší představitele - podívejte se třeba na Spider-Mana, kterého aktuálně hraje jednadvacetiletý Tom Holland. Jak to s Batmanem bude dál, je zatím ve hvězdách.Jistotou zatím zůstává, že si Afflecka budem moci pořádně užít ve filmu Justice League (Liga spravedlnosti), který dorazí do českých kin v listopadu.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

RECENZE: Armáda mrtvých je zpackaný pokus Zacka Snydera o zombie řežbu

30.05.2021 16:52 Rychle vytvořená jednotka vyvrhelů se vydává vyloupit trezor kasina. V cestě jí trosky města, v…

Kozub, Třeštíková či Holý? Co týden v kultuře dal i vzal

23.05.2021 21:13 Až z moravskoslezských hor zazněl hlas jako zvon písničkářky Kaczi a ze stejného regionu si…

V 86 letech zemřel herec Charles Grodin, který hrál ve filmu Beethoven

19.05.2021 09:20 Ve věku 86 let zemřel americký herec Charles Grodin, který hrál například ve filmech Beethoven nebo…

RECENZE: Disfunkční Rodina na baterky zachraňuje svět před vzbouřenými…

16.05.2021 18:15 Svižná animovaná komedie pro mladé i dospělé diváky. Autoři populárního seriálu Městečko záhad …

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama