Batmanovská kariéra Bena Afflecka se možná chýlí ke konci

Kariéra Bena Afflecka jako představitele filmového Batmana je možná u konce. Přestože je Affleck právě na cestě na Comic-Con, aby zde fanouškům představil film Justice League, podle serveru Hollywood Reporter je možné, že si herec netopýří oblek už neobleče.

Přidejte svůj názor

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti
doporučujeme

Podle nejmenovaného zdroje serveru Hollywood Reporter studio Warner Bros plánuje Bena Afflecka jako představitele Batmana ze ságy vyprovodit. Přestože je herec právě na Comic-Conu, kde má propragovat nadcházející DC film Justice League, je možné, že si batmanovský kostým už neoblékne.

"Ben je náš Batman. Milujeme ho jako Batmana. Chceme si ho udržet, co nejdéle to půjde," řekl pro Hollywood Reporter Toby Emmerich ze studia Warner Bros. Také Matt Reeves, který má režírovat další batmanovský film (zatím bez data premiéry i bez napsaného scénáře) řekl, že chce Afflecka v hlavní roli. Podle nejmenovaného zdroje, který údajně ví bližší informace, studio plánuje filmovému Batmanovi najít novou tvář.

Ben Affleck už dříve odstoupil od původního plánu, podle kterého měl film i režírovat, a Reeves také odmítl scénář, jenž Affleck napsal společně s Geoffem Johnsem z D.C. Entertainment. Reeves dříve přiznal, že pomýšlí na batmanovskou trilogii, a vzhledem k jeho úspěchu s dvěma díly opičí trilogie (Úsvit planety opic a Válka o planetu opic) je pravděpodobné, že ji i natočí.

Navíc Affleck oslaví v srpnu 45 let, takže než Batman dorazí do kin, bude mu táhnout na padesát. Pokud Reeves natočí trilogii, Affleck by měl přes padesát. Současný trend je však hledat mladší a mladší představitele - podívejte se třeba na Spider-Mana, kterého aktuálně hraje jednadvacetiletý Tom Holland. Jak to s Batmanem bude dál, je zatím ve hvězdách.Jistotou zatím zůstává, že si Afflecka budem moci pořádně užít ve filmu Justice League (Liga spravedlnosti), který dorazí do českých kin v listopadu.

Loading...
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zemřel oblíbený herec a dabér Jaroslav Kepka. Bylo mu 83 let

24.04.2019 08:50 Česko přišlo o další výraznou hereckou tvář. Zemřel herec Jaroslav Kepka, bylo mu 83 let. Kepka se…

loading...

Krutý osud Nataši Gollové: Talentovaná herečka dostala cejch kolaborantky,…

22.04.2019 17:29 Aktualizováno Do historie filmu se zapsala jako představitelka ztřeštěných dívek, sen o vážné roli se jí ale…

RECENZE: Dobrodružství v duchu Julese Verna. Hledá se Yetti oživuje…

21.04.2019 14:01 RECENZE – Yetti žije! A nejenže umí mluvit a psát, on je to sympatický dobrák od kosti. O tom se…

Soutěž Pevnost Boyard se zcela promění. Unikly první informace o nové verzi

20.04.2019 18:09 Francouzský kanál France 2 chystá pokračování oblíbené televizní soutěže Klíče od pevnosti Boyard …

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama