Abrams, Spielberg nebo Clooney. Kdo natočí biografii Billa Clintona?

V Hollywoodu právě probíhají vášnivé diskuze o tom, kdo získá práva na filmovou adaptaci biografie Billa Clintona. Podle serveru The Hollywood Reporter se má bývalý prezident USA a autor knihy James Patterson setkat s režiséry J.J.Abramsem a Stevenem Spielbergem, aby tuto zásadní otázku společně vyřešili.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Bill Clinton
doporučujeme

Hollywood se v těchto dnech připravuje na návštěvu jednoho z nejdůležitějších osobností v politice. Podle informací serveru The Hollywood Reporter právě probíhají diskuze o tom, který režisér bude moci natočit filmovou adaptaci biografie Billa Clintona. Bývalý prezident a úspěšný autor životopisného knihy The President Is Missing, James Patterson, se mají setkat s producenty, aby tuto otázku vyřešili.

Práva na tajný projekt má v rukou Richard Lovett z CAA. Podle zdrojů The Hollywood Reporter obdrželi nejlepší filmoví producenti návrh o deseti stranách toto pondělí. Ne všichni, kteří návrh obdrželi, však budou mít možnost se s Clintonem a Pattersonem setkat.

Clinton a Patterson se osobně setkají s některými producenty tento nebo příští týden. Mezi pozvanými jsou zatím J. J. Abrams, Steven Spielberg, George Clooney a producent Steve Bing, který je Clintonův blízký kamarád.

Tento projekt bude první filmovou adaptací knihy přímo pro Clintona, který napsal již tři knihy od té doby, co opustil prezidentské místo v roce 2001. Patterson s ním již spolupracoval na pěti knihách, které byly převedeny na velké plátno a byl také producentem posledních tří filmů. Dalších osm příběhů bylo adaptováno pro televizi, naposled to byl seriál Zoo, který běžel od roku 2015 do letošního na stanici CBS. Patterson také pracuje na pilotním dílu opět pro stanici CBS s názvem Instinct, která je založena na jeho knize Murder Games.

Detailů k ději projektu The President Is Missing je zatím známo velmi málo. 8. června však vyšlo prohlášení, které slibuje, že kniha poskytne "vnitřní pohled, který pouze prezident může znát."

Loading...
Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Krutý osud Nataši Gollové: Talentovaná herečka dostala cejch kolaborantky,…

22.04.2019 17:29 Aktualizováno Do historie filmu se zapsala jako představitelka ztřeštěných dívek, sen o vážné roli se jí ale…

RECENZE: Dobrodružství v duchu Julese Verna. Hledá se Yetti oživuje…

21.04.2019 14:01 RECENZE – Yetti žije! A nejenže umí mluvit a psát, on je to sympatický dobrák od kosti. O tom se…

Soutěž Pevnost Boyard se zcela promění. Unikly první informace o nové verzi

20.04.2019 18:09 Francouzský kanál France 2 chystá pokračování oblíbené televizní soutěže Klíče od pevnosti Boyard …

Ondříček začne točit film o Zátopkovi, herec Neužil na roli trénuje už…

20.04.2019 14:07 Režisér David Ondříček za několik dnů začne natáčet celovečerní film o Emilu Zátopkovi. Dotočit ho…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama