Nový seriál, talk show i další Farmář. Skupina Barrandov odhalila svůj program na podzim

Praha - Skupina Barrandov odhalila své podzimní programové schéma. Všechny čtyři televizní kanály skupiny - hlavní TV Barrandov, filmový KINO Barrandov, dětský a dokumentární Barrandov PLUS a Barrandov FAMILY nabídnou jak osvědčené pořady, tak i několik novinek.

Přidejte svůj názor 2 komentáře

Kateřina Kristelová bude moderovat nový pořad Paparazzi

Televizní stanice Skupina Barrandov, pod kterou spadají čtyři televizní kanály - hlavní TV Barrandov, filmový KINO Barrandov, dětský a dokumentární Barrandov PLUS a Barrandov FAMILY, odhalila svůj program na podzim. Divákům nabídnou nejen osvědčené televizní pořady ale i několik novinek. Nové schéma startuje 14. srpna

„Televizní Skupina Barrandov dále reaguje na zvýšený zájem o svou televizi a významně navýšila investice do svého programu. Počínaje podzimním programovým schématem nabídne divákům ještě větší zážitek ze sledování. Vsadili jsme především na zcela nové pořady z vlastní tvorby, kde bude vystupovat řada známých osobností. Pevně doufám, že diváci si z naší široké nabídky vyberou a že je bude hlavně bavit,“ uvedl generální ředitel TV Barrandov a předseda představenstva mediálního domu Empresa Media Jaromír Soukup v tiskové zprávě.

Druhé srpnové pondělí mohou diváci sledovat pilotní díl seriálu Sousedé. „Seriál Sousedé je největší projekt, do kterého jsme se kdy pustili. Stojí desítky milionů korun a zatím plánujeme 80 dílů. Tento novinkový počin, který nemá v českém prostředí konkurenta, bude zahrnovat vztahovou linku jednotlivých postav rozdělenou do jednoho týdenního příběhu,“ naznačil Jaromír Soukup.

Sousedé poběží čtyřikrát týdně - v pondělí, úterý, pátek a sobotu ve 20.15 hodin. K seriálovým novinkách přibude ještě jeden týdenní cyklus příběhů pod názvem Skutečné příběhy. Jde o projekt, který slibuje pořádnou dávku silných emocí a napětí pramenících z osudů a závažných životních zvratů našich diváků, které z jejich dopisů a e-mailů bude otevírat Petr Štěpánek.

Součástí programu bude i nová talk show plná názorových střetů Život na houpačce, kterou bude provázet moderátor Michal Jagelka. „Jde o nový denní formát televize Barrandov, ve kterém televize navázala na večerní Aféry, které mají neuvěřitelný divácky úspěch, a proto vznikl nápad na jejich rozšířenou a méně pikantní verzi na odpoledne. Nepůjde už jen o nevěry, ale otevírá se zde možnost mnohem více témat,“ navnadil diváky Jagelka.  

Čtvrteční večery na stanici TV Barrandov budou již tradičně patřit politickodiskusnímu bloku sestávajícímu ze dvou pořadů – TÝDNE s prezidentem a Duelu Jaromíra Soukupa, které se staly v jarním programovém schématu nejúspěšnějšími pořady ve své kategorii na českých plnoformátových televizích.

Nabídku politickodiskusních pořadů rozšíří ještě úterní Volební speciál – nový formát zpravodajského pořadu, jenž dovolí divákům nahlédnout do zákulisí voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a jehož moderování se opět ujal Jaromír Soukup. Tomu budou od 28. srpna patřit i pondělní večery, kdy si bude do své nové talk show Instinkty Jaromíra Soukupa zvát přední osobnosti české kulturní a společenské scény.

Televizní stanice ale nezapomíná ani na milovníky lifestylu. Světem hvězdných tváří showbyznysu diváky provede každou neděli večer v novém společenském pořadu Paparazzi moderátorka Kateřina Kristelová. „Společenské dění a práce na pořadu tohoto typu je pro mě splnění snu. V kuchyni nebo při politické debatě toho nemůžu moc nabídnout, ale přece jen takřka za třináct let v showbyznysu už ano. Je to moje parketa,“ prozradila moderátorka.

Ze zabávných pořadů bude v nabídce show moderátora Aleše Cibulky Roztoč to!. Diváci v něm budou moci denně hrát o zajímavé ceny, mezi nimiž budou například i zájezdy. „Byl jsem poctěn, že jsem byl vybrán nejen jako moderátor a průvodce, ale také zčásti jako spoluautor. Tak vznikl nový pořad, který poběží každý všední den – a rozhodně bude stát za to,“ řekl Cibulka.

Reality show Farmář hledá ženu čeká nová řada. Show si v předchozích čtyřech sériích získala nespočet věrných diváků. Najít tu správnu žen farmářům pomůže nová moderátorka Alice Bendová. Pět medailonkových speciálů, na které navážou premiérové díly, můžete sledovat od 30. srpna každou středu večer. Další divácky přitažlivé filmové snímky z akviziční tvorby budou patřit především kanálu KINO Barrandov, který láká na premiéry romantických filmů a seriálů. O dětské diváky a fanoušky dokumentární tvorby se postará Barrandov PLUS.

Vstupte do diskuze (2)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

RECENZE: Drama o žízni po přežití. Kursk probouzí hněv vůči hrdému Rusku

21.01.2019 20:00 RECENZE – Tragédie jaderné ponorky Kursk je po téměř dvou dekádách zaprášeným příběhem ruských…

RECENZE: Shyamalan pořád umí. Skleněný je zaslouženým vyvrcholením…

21.01.2019 18:40 RECENZE – Bruce Willis, James McAvoy, Samuel L. Jackson a režisér Šestého smyslu se vrací, aby nám…

Zemřela Marie Kyselková, představitelky princezny Lady

21.01.2019 14:47 Ve věku 83 let zemřela herečka Marie Kyselková, která se před 60 lety proslavila jako princezna…

Nejhorší herecký výkon? Trump a jeho manželka jsou nominováni na Zlatou…

21.01.2019 10:48 Americký prezident Donald Trump i jeho manželka Melanie získali nominace na anticenu Zlatá malina,…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama