"Úžasně líbá". Fondová si v Benátkách pochvalovala milostné scény s Redfordem

Benátky - Jane Fondová a Robert Redford se v pátek večer stali hlavními hvězdami festivalu v Benátkách, když jim byl udělen Zlatý lev za celoživotní dílo. Herečka si pochvalovala milostné scény s Redfordem. Láska a sex se podle ní s rostoucím věkem zlepšují.

Přidejte svůj názor

Robert Redford a Sibylle Szaggers, autor: U.S. Embassy

Fondová (79) řekla, že by si bývala přála, aby milostné scény s Redfordem (81) v jejich novém filmu Our Souls at Night trvaly déle. Snímek, který je adaptací románu Kenta Harufa, měl v pátek na nejstarší filmové přehlídce světa premiéru.

zdroj: YouTube

"Žiju pro sexuální scény s ním," bavila herečka novináře. "Úžasně líbá, takže mě bavilo se s ním líbat, když mi bylo přes 20, a znovu nyní, kdy je mi téměř 80," prohlásila Fondová, která si s idolem žen zahrála už v 60. letech ve filmech jako Štvanice nebo Bosé nohy v parku.

Před kamerou se nyní znovu setkali ve filmu indického režiséra Riteše Batry. Redford se chtěl na filmu podílet, protože jen málo snímků podle něj oslovuje starší diváky. A také prý chtěl natočit ještě jeden film s Fondovou, než zemře. "Jane a já toho máme ve filmu mnoho za sebou a já jsem chtěl, abychom dostali ještě jednu šanci," řekl Redford.

Zatímco Redford si při představování filmu postěžoval, že stárnoucí člověk se musí "vzdát určitých věcí", Fondová namítla, že lásce a sexu stárnutí prospívá. "Je to lepší, protože jsme odvážnější, co ksakru můžeme ztratit?" poznamenala.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

RECENZE: Skleněný pokoj je plný chladu. Nemá daleko od reklamy na vilu…

16.03.2019 09:30 RECENZE - Snímek Skleněný pokoj sleduje dějiny Československa prostřednictvím vily Tugendhat a…

James Bond se dal na ekologii: V novém filmu bude jezdit elektromobilem…

15.03.2019 07:52 I když postava agenta britské tajné služby Jamese Bonda nikdy nebyla vzorem šetrnosti k přírodě, v…

Zemřel herec Stanislav Zindulka, bylo mu 86 let

14.03.2019 15:53 Aktualizováno Ve věku 86 let dnes zemřel dlouholetý člen hereckého souboru Činoherního klubu Stanislav Zindulka.…

Herečka Huffmanová i jiní dostali své děti na univerzity podvodem

13.03.2019 04:21 Herečka Felicity Huffmanová, známá ze seriálu Zoufalé manželky, je mezi asi čtyřicítkou osob, které…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama