Ozvěny filmového festivalu Mental Power navštíví Tereza Voříšková i Vojtěch Kotek

Žatec - Ozvěny filmového festivalu Mental Power navazují na slavnostní galavečer s udílením cen, který proběhl v červnu. Letos již po sedmé ozvěny rozezní žatecký areál Chrámu chmele a piva, kde bude připraven i pestrý program plný hvězd. Po pomyslném černém koberci projdou i Tereza Voříšková a Vojtěch Kotek.

Přidejte svůj názor

Vizuál festivalu MENTAL POWER PRAGUE FILM FESTIVAL 2017 (foto: Jiří Švorc)

Ozvěny filmového festivalu Mental Power letos již po sedmé rozezní žatecký areál Chrámu chmele a piva. Akci tradičně pořádá Domov „Bez zámků“ Tuchořice, kde se také točívají filmy, které často i získávají ocenění na festivalu.

img-responsive

festival MENTAL POWER PRAGUE FILM FESTIVAL (foto Veronika Pilařová) | foto: Turner PR

Připraven je pestrý program, kterého se zúčastní také patronka festivalu Tereza Voříšková a Vojtěch Kotek, který bude večerem provázet jako moderátor. O hudební doprovod se postará kapela TH!S, The Little Bit Band ZUŠ Žatec, dále vystoupí Divadelní soubor „Bez zámků“ Tuchořice, Taška a Zahrada Kladno, Roztančený vozíček, Boubelky a Toxic Area. Navíc se budou promítat oceněné filmy letošního 11. ročníku Mental Power Prague Film Festivalu.

„Proč byste měli navštívit některé Ozvěny MENTAL POWER? Protože jsou lepší než Vánoce, narozeniny a protože tam je hrozně moc splněných snů na jednom místě. Včetně toho mého. Mentál Power Vám všem! Těším se na vás v pátek v Žatci!“ zve na akci Tereza Voříšková.

Ozvěny Mental Power navazují na slavnostní galavečer s udílením cen, který proběhl v červnu. Zde každoročně vrcholí celoroční filmová práce lidí s mentálním postižením. Ozvěny poté probíhají v průběhu celého roku ve vybraných lokalitách České republiky, kde bývají představeny festivalové filmy široké veřejnosti. Během doprovodného programu vystupují spolky lidí s mentálním postižením.

Akce Ozvěny Mental Power se uskuteční tento pátek 8. září 2017 od 17 hodin v Žatci. Vstup je zdarma.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

RECENZE: Skleněný pokoj je plný chladu. Nemá daleko od reklamy na vilu…

16.03.2019 09:30 RECENZE - Snímek Skleněný pokoj sleduje dějiny Československa prostřednictvím vily Tugendhat a…

James Bond se dal na ekologii: V novém filmu bude jezdit elektromobilem…

15.03.2019 07:52 I když postava agenta britské tajné služby Jamese Bonda nikdy nebyla vzorem šetrnosti k přírodě, v…

Zemřel herec Stanislav Zindulka, bylo mu 86 let

14.03.2019 15:53 Aktualizováno Ve věku 86 let dnes zemřel dlouholetý člen hereckého souboru Činoherního klubu Stanislav Zindulka.…

Herečka Huffmanová i jiní dostali své děti na univerzity podvodem

13.03.2019 04:21 Herečka Felicity Huffmanová, známá ze seriálu Zoufalé manželky, je mezi asi čtyřicítkou osob, které…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama