Sexuální obtěžování a naštvaní fanoušci, aneb strmý pád Johnyho Deppa?

Také se nemůžete dočkat pokračování filmu Fantastická zvířata a kde je najít? A věděli jste o tom, že fanoušci Harryho Pottera protestují proti tomu, aby skvělý herec Johny Depp zde učinkoval? A to není vše, rozhořčenost se přesunula i na samotnou autorku J.K. Rowling!

Přidejte svůj názor 1 komentář

Johnny Depp, vlastním jménem John Christopher Depp, americký herec, známý zvláště pro své výkony ve filmech Střihoruký Edward, Ospalá díra, Piráti z Karibiku, Hledání Země Nezemě nebo Karlík a továrna na čokoládu. Má hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy.

Fanouškům Harryho Pottera se nelíbí, že by v pokračování filmu Fantastická zvířata a kde je najít, měl hrát Johny Depp. Sama autorka, J.K. Rowling navíc tento výběr pro film podpořila, což fanoušky, zvláště na sociálních sítích,  pobouřilo ještě víc.

Sama autorka to okomentovala takto: „Musíme udělat to, co si myslíme, že je správné“.                                                                                        Fantastická zvířata měla být původně triologie, už dnes ale víme, že celé dílo bude mít nakonec pět dílů. Ve druhém dílů se Johny Depp mihne pouze krátce, zahraje si totiž postavu čaroděje Gellerta Grindewalda, dávného přítele Albuse Brumbála. Bude tak tedy hrát vedle  Collina Farrella, který v jedničce stojí na straně záporáků. Podle samotné autorky dostane větší prostor i v dalších dílech. Dalo by se říct, že obsazení hollywoodské megastar filmu pomůže, a přitáhne do kina další diváky. Proč tedy fanouškům Harryho Pottera tento výběr tak vadí?

Důvodů je hned několik. Ani jeden z Deppových filmů za poslední dobu nebyl nijak úspěšný. V mediích se navíc neustále propírá jeho nedávný rozvod.

Hlavním důvodem je ale událost z poslední doby. Johny Depp byl obviněn svou exmanželkou Amber Heard z domácího násílí, což na svých sociálních sítích doložila i sérií poměrně citlivých fotografií. Stalo se tak v rámci kampaně #metoo, kdy se ženy veřejně přiznávají k sexuálnímu či jinému obtěžování. Přesto, že není jisté, zda si Amber celou tuto kampaň nevymyslela, mediálnímu obrazu Johnyho Deppa to bezpochyby nepomohlo. Právě po zveřejnění této zprávy začali fanoušci volat po odvolání Johnyho Deppa z natáčení filmu. Zvláště pro skalní fanoušky je toto spojení naprosto nepřijatelné. I přes tuto kritiku studia Warner Bros nehodlají ustoupit. Zvlášť, když se za Johnyho Deppa postavila i sama autorka.

Vypadá to tedy, že fanoušci budou muset tuto záležitost překousnout. Film, který dějové předchází slavné sérii o Harrym Potterovi, bude bezpochyby i tak úspěšným filmem a kasovním trhákem!

Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Schindlerův seznam se po čtvrtstoletí vrací do kin

16.01.2019 13:23 Před dvaceti pěti lety vznikl Schindlerův seznam, jeden z nejzásadnějších filmů všech dob. U…

Kultovního Predátora měl hrát Jean-Claude Van Damme. Z natáčení rozzuřeně…

14.01.2019 12:53 Predátor patří spolu s Vetřelcem k nejklasičtějším filmovým monstrům. I přesto, že od uvedení…

Americké ceny filmových kritiků ovládl snímek Roma, bodovala také Lady Gaga

14.01.2019 07:35 Mexické drama Roma režiséra Alfonsa Cuaróna dominovalo nedělnímu udělování amerických cen filmových…

RECENZE: Nový Robin Hood je velkým filmovým prušvihem. Diváka akorát…

12.01.2019 18:07 Aktualizováno RECENZE – Zapomeňte na příběh, co znáte. Zapomeňte na historii. Zapomeňte na předchozí filmy o…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama