Sexuální obtěžování a naštvaní fanoušci, aneb strmý pád Johnyho Deppa?

Také se nemůžete dočkat pokračování filmu Fantastická zvířata a kde je najít? A věděli jste o tom, že fanoušci Harryho Pottera protestují proti tomu, aby skvělý herec Johny Depp zde učinkoval? A to není vše, rozhořčenost se přesunula i na samotnou autorku J.K. Rowling!

Přidejte svůj názor 1 komentář

Johnny Depp, vlastním jménem John Christopher Depp, americký herec, známý zvláště pro své výkony ve filmech Střihoruký Edward, Ospalá díra, Piráti z Karibiku, Hledání Země Nezemě nebo Karlík a továrna na čokoládu. Má hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy.

Fanouškům Harryho Pottera se nelíbí, že by v pokračování filmu Fantastická zvířata a kde je najít, měl hrát Johny Depp. Sama autorka, J.K. Rowling navíc tento výběr pro film podpořila, což fanoušky, zvláště na sociálních sítích,  pobouřilo ještě víc.

Sama autorka to okomentovala takto: „Musíme udělat to, co si myslíme, že je správné“.                                                                                        Fantastická zvířata měla být původně triologie, už dnes ale víme, že celé dílo bude mít nakonec pět dílů. Ve druhém dílů se Johny Depp mihne pouze krátce, zahraje si totiž postavu čaroděje Gellerta Grindewalda, dávného přítele Albuse Brumbála. Bude tak tedy hrát vedle  Collina Farrella, který v jedničce stojí na straně záporáků. Podle samotné autorky dostane větší prostor i v dalších dílech. Dalo by se říct, že obsazení hollywoodské megastar filmu pomůže, a přitáhne do kina další diváky. Proč tedy fanouškům Harryho Pottera tento výběr tak vadí?

Důvodů je hned několik. Ani jeden z Deppových filmů za poslední dobu nebyl nijak úspěšný. V mediích se navíc neustále propírá jeho nedávný rozvod.

Hlavním důvodem je ale událost z poslední doby. Johny Depp byl obviněn svou exmanželkou Amber Heard z domácího násílí, což na svých sociálních sítích doložila i sérií poměrně citlivých fotografií. Stalo se tak v rámci kampaně #metoo, kdy se ženy veřejně přiznávají k sexuálnímu či jinému obtěžování. Přesto, že není jisté, zda si Amber celou tuto kampaň nevymyslela, mediálnímu obrazu Johnyho Deppa to bezpochyby nepomohlo. Právě po zveřejnění této zprávy začali fanoušci volat po odvolání Johnyho Deppa z natáčení filmu. Zvláště pro skalní fanoušky je toto spojení naprosto nepřijatelné. I přes tuto kritiku studia Warner Bros nehodlají ustoupit. Zvlášť, když se za Johnyho Deppa postavila i sama autorka.

Vypadá to tedy, že fanoušci budou muset tuto záležitost překousnout. Film, který dějové předchází slavné sérii o Harrym Potterovi, bude bezpochyby i tak úspěšným filmem a kasovním trhákem!

Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

RECENZE: Sympaťák Aquaman v poctivé popcornovce zachraňuje svět pod i nad…

15.12.2018 17:35 RECENZE – Jeho otec byl strážcem majáku. Jeho matka královnou podmořské Atlantidy… jeho revírem je…

RECENZE: Může animovaný film porazit starou dobrou marvelovku? Nová éra…

15.12.2018 16:15 RECENZE – Pavoučího muže měli možnost diváci poprvé vidět v roce 2002, pak následovaly další dva…

Velkofilm Jan Žižka je dotočen. Objeví se v něm nejhezčí česká místa, říká…

15.12.2018 11:20 Po necelých třech měsících natáčení míří do střižny historický film Petra Jákla Jan Žižka, který je…

Natáčení pátého Ramba je u konce. Stallone si jej patrně zahraje naposledy

11.12.2018 09:20 Před necelým týdnem Sylvester Stallone ohlásil na svém Instagramu, že padla poslední klapka Ramba V…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama