Na co vyrazit do kina? Stále vede německá komedie, bronz má Havelkův Hastrman

Praha - V čele návštěvnosti tuzemských kin zůstalo druhý víkend za sebou pokračování německé komedie Fakjů pane učiteli 3. Od čtvrtku do neděle film režiséra Bory Dagtekina vidělo na 22.700 lidí, jeho návštěvnost tak za oba týdny přesáhla 90.000 diváků a tržby 13 milionů korun. Vyplývá to z údajů, které na svém webu zveřejnila Unie filmových distributorů.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto

Nezměnilo se ani obsazení druhé pozice, kde stejně jako minulý týden skončil film Stevena Spielberga Ready Player One: Hra začíná. Za čtyři týdny v českých kinech vydělal 24,8 milionu korun. Třetí je novinka, český snímek režiséra Ondřeje Havelky Hastrman, na který do kin přišlo 11.400 lidí a na vstupenkách utržil 1,6 milionu korun. Novinka obsadila i čtvrté místo, kde se s 10.500 diváky umístil americký horor Vadí nevadí. Pětici nejúspěšnějších uzavírá americký akční snímek Rampage: Ničitelé, který za dva týdny v českých kinech vidělo přes 25.000 diváků.

Z českých snímků v první dvacítce skončila ještě na šestém místě komedie Pepa s Michalem Suchánkem v hlavní roli, na devátém komedie režiséra Jiřího Vejdělka Tátova volha a desátý je přírodovědný dokument Planeta Česko režiséra Mariána Poláka.

Ve čtvrtek do tuzemských kin dorazí americké akční sci-fi Avengers: Infinity War nebo koprodukční drama Až na dno. Diváci se mohou těšit i na komedii Tomáše Svobody Dvě nevěsty a jedna svatba.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zemřel kameraman Stanislav Milota. Podílel na Spalovači mrtvol, natočil…

18.02.2019 17:35 Aktualizováno Ve věku 85 let zemřel dnes český kameraman a signatář Charty 77 Stanislav Milota. Manžel herečky…

Ženy v běhu stále vévodí kinům, na druhé místo se vyšvihla akční novinka

18.02.2019 16:58 Žebříček víkendové návštěvnosti tuzemských kin potřetí za sebou vede komedie režiséra Martina…

Zemřel Bruno Ganz, Hitler z Pádu Třetí říše

16.02.2019 12:32 Ve věku 77 let zemřel v Curychu švýcarský filmový a divadelní herec Bruno Ganz, informovala dnes…

Mexický herec Guerrero nebude chybět na Oscarech, vízum nakonec dostal

15.02.2019 11:13 Mexický herec Jorge Antonio Guerrero se bude moci za deset dnů v Los Angeles zúčastnit slavnostního…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama