Bohouš Klepl v rockerské paruce, skvělá Anna Polívková, Ester Geislerová, neskonale vtipná Eva Holubová - to vše a mnohem více v nové české komedii!

V těchto dnech přichází do kin nová romantická komedie Dvě nevěsty a jedna svatba. Ta představí dvě sestry, které sice plánují svatbu, ale na scéně je jen jeden ženich. . Ústřední milostný trojúhelník tvoří Anna Polívková, Ester Geislerová a Jaroslav Plesl.

Přidejte svůj názor

film Dvě nevěsty a jedna svatba

Marie, kterou bezpochyby zajímavě ztvárnila Anna Polívková,  je typická městská singl. Má sice "práci snů" , je úspěšná televizní moderátorka, ale ve vztazích má te skvělý dar mnoha úspěšných žen a to dar přitahovat samé blbce.

„Anička je strašně šikovná a vlastně se na tu postavu hodí. Nějakým způsobem roli reflektuje a přidává k ní i něco ze sebe,“ chválí herečku Tomáš Svoboda.

Naopak její sestra Karolína v podání Ester Geislerové už toho pravého našla a právě plánuje svatbu. A tak Marie, aby podpořila svou sestru, přijíždí za svou rodinou na návštěvu do rodné vesničky. A stane se možná zázrak!  Potkává svou dávnou lásku, Jiřího (Jaroslav Plesl). Během pár okamžiků je rázem jasné, že jejich city nejsou dávnou minulostí. Ale celá věc má jeden háček. A jistě tušíte, o jaký jde. Ano, právě Jiří je snoubencem její sestry. Jak toto všechno dopadne?

Na komedii plnou nedorozumění, překvapení, ale i velké gradace děje právě kolem jedne svatby a paradoxně dvou nevěst je zaděláno.

Je určitě na co se těšit i z toho důvodu, že rodiče Karolíny a Marie ztvárnili dva skvělí herci Eva Holubová a Bohumil Klepl. Ten zde navíc představuje svérázného rockera (jeho dlouhé, prořídlé a šedivé vlasy vás nějak prostě baví) a fandu kapely Brutus.

Já sám jsem nikdy moc na rockové koncerty nechodil, ale dělám si je. Mám doma vybavení, pět kytar, basovku, bicí, a když se sejdou kolegové herci a je trochu veseleji, tak hrajeme a děláme rock. I když to neumím,“ vysvětlil s úsměvem Bob Klepl. Jeho otec dvou dospělých dcer je ale trochu „divný“. „S parukou mě nikdo nepoznal, občas si mě pletli s Mišíkem, občas s Magorem Jirousem, ale mně to dělalo dobře. On je to takový magor, fanoušek kapely, co sbírá kelímky od piva, které vypil na koncertech. Což je abnormalita, scénáristický exces, ale je to vtipné a diváky to pobaví,“ dodal herec.

Režie se zhostil Tomáš Svoboda. Pod jeho vedením už vznikly známé komedie Hodinový manžel (2014), Jak se zbavit nevěsty(2016), ale i zajímavý politický kabaret Blonďatá bestie v blázinci (2013)Inspiroval se pro svou komedii okolním prostředím u své chalupy u Sušice. K samotnému filmu dodal a jistě nešetřil upřímností: „Nervózní nejsem, film jsem viděl asi třistakrát. Ale při premiéře budu asi chvíli sledovat diváky a pak se nejspíš zleju.“

A zmiňovanou premiéru můžete shlédnout právě v těchto dnech.
Premiéra je plánována na 26. dubna 2018!

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zemřel kameraman Stanislav Milota. Podílel na Spalovači mrtvol, natočil…

18.02.2019 17:35 Aktualizováno Ve věku 85 let zemřel dnes český kameraman a signatář Charty 77 Stanislav Milota. Manžel herečky…

Ženy v běhu stále vévodí kinům, na druhé místo se vyšvihla akční novinka

18.02.2019 16:58 Žebříček víkendové návštěvnosti tuzemských kin potřetí za sebou vede komedie režiséra Martina…

Zemřel Bruno Ganz, Hitler z Pádu Třetí říše

16.02.2019 12:32 Ve věku 77 let zemřel v Curychu švýcarský filmový a divadelní herec Bruno Ganz, informovala dnes…

Mexický herec Guerrero nebude chybět na Oscarech, vízum nakonec dostal

15.02.2019 11:13 Mexický herec Jorge Antonio Guerrero se bude moci za deset dnů v Los Angeles zúčastnit slavnostního…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama