Dvě nevěsty a jedna svatba - Vylez! (0:53) | video: YouTube

Loading...

„Bavilo mě se bavit s ostatními mimo kameru. Eva Holubová, Bob Klep, Anička Polívková, Jarda Plesl, Honza Dolanský. Všichni jsou strašně vtipný, bylo mi ctí s nimi zaglosovat. Asi nejvíc jsem si užila hádku s Evou Holubou, hlavně proto, že jsem byla celou dobu za dveřmi.“, směje se Ester.

Režisér komedie Dvě nevěsty a jedna svatba Tomáš  Svoboda spolupracoval na scénáři s Marcelem Bystroňem, autorem scénáře úspěšné komedie  Špunti na vodě. „Scénář filmu vznikal ve spolupráci s Marcelem Bystroněm už od roku 2016, kdy jsme si řekli, že bychom chtěli vidět trochu ostřejší řekněme "hovadskou" romantickou komedii. Sbírali jsme historky z vesnic, kam jezdíme a postupně je skládali do příběhu“, vysvětlil režisér Tomáš Svoboda. „Osobně je mi moc líto některých historek, které se do scénáře nevešly,  např. příběh dlouhovlasé paní, která natírala vrata barvou v ruce a s cigaretou v ústech a kolem jela sousedka na kole a když jí pozdravila vypadla jí cigareta do té acetonové barvy a tak jí shořely všechny vlasy“, směje se režisér.

Hlavní role sester ztvárnily herečky Anna Polívková a Ester Geislerová, objekt jejich zájmu pak Jaroslav Plesl.  Do  rolí svérázných rodičů obsadil  režisér herecké manželské klasiky, Evu Holubovou a Bohumila Klepla. V komedii dále uvidíme  Jana Dolanského, Andreu Hoffmanovou nebo Oldřicha Navrátila.

– EuroZprávy.cz

reklama