Česká kina ovládl Deadpool 2, sesadil hrdiny Avengers

Praha - Žebříček víkendové návštěvnosti českých kin nově vede pokračování amerického akčního filmu z roku 2016 s názvem Deadpool 2. Snímek režiséra Davida Leitche odsunul na druhé místo americký akční film Avengers: Infinity War, který vznikl podle komiksů o Avengers a do českých kin za měsíc promítání přilákal přes 557.000 lidí. Vyplývá to z údajů, které na svém webu zveřejnila Unie filmových distributorů.

Přidejte svůj názor

Cable je ve světě komiksů ikona. Josh Brolin v této roli nezklamal.

Akční podívaná míchající humor s brutalitou Deadpool 2 s Ryanem Reynoldsem v hlavní roli si o víkendu našla téměř 118.000 diváků a na tržbách vydělala přes 18 milionů korun. Na třetím místě skončilo americké drama Tiché místo, které o víkendu vidělo zhruba 7000 diváků. Na čtvrtou příčku se dostal ukrajinský animovaný příběh Hledá se princezna, na který dorazilo přes 8000 dětí i dospělých. Páté je americké romantické drama Půlnoční láska.

Nejvýše postavený český snímek, komedie Tomáše Svobody Dvě nevěsty a jedna svatba, je na šestém místě. Za měsíc ji navštívilo přibližně 66.000 lidí.

Z českých snímků v první dvacítce ještě skončil na 12. místě Hastrman režiséra Ondřeje Havelky, na 15. pozici přírodovědný dokument Planeta Česko režiséra Mariána Poláka a sedmnáctá je komedie režiséra Jiřího Vejdělka Tátova volha.

Ve čtvrtek do českých kin dorazí americký film Solo: Star Wars Story, snímek odvozený od hlavní ságy Hvězdných válek, v němž se Alden Ehrenreich v roli mladého pilota Hana Sola pokusí nahradit svého předchůdce Harrisona Forda. Další novinkou budou bláznivá francouzská komedie Gangsterdam vyprávějící o partě mladých lidí, která se zaplete do pašování drog v Amsterdamu, islandský snímek Pod jedním stromem, české rodinné drama Na krátko a americká komedie Dámský klub.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Mexický herec Guerrero nebude chybět na Oscarech, vízum nakonec dostal

15.02.2019 11:13 Mexický herec Jorge Antonio Guerrero se bude moci za deset dnů v Los Angeles zúčastnit slavnostního…

Bond zamíří na jih Itálie. Filmaře okouzlilo město Matera, ještě nedávno…

15.02.2019 09:41 Další bondovka, jejíž pracovní název zní Bond 25 a v níž bude agenta 007 popáté a naposledy hrát…

RECENZE: Akční vrchol začátku roku. Spektakulární Alita: Bojový anděl má…

14.02.2019 20:50 RECENZE – Gladiátorský famfrpál. Lovci lidí. Kyborgové s noži místo rukou. Po letech produkčních…

Hanzlíkův gentleman není pro každého, svoje nostalgické diváky si však…

14.02.2019 15:37 RECENZE – Hvězdně obsazený film v čele s Jaromírem Hanzlíkem, který se několik let v žádném snímku…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama