Bývalý prezident USA si našel nové zaměstnaní. Patrně vás hodně překvapí

Kalifornie – americký placený servis online filmů a seriálů Netflex oznámil, že společnost podepsala oficiální spolupráci s bývalým prezidentem USA Barackem Obamou a jeho manželkou Michelle Obamovou. Manžele se stanou producenty a budou natáčet tematické pořady a filmy. Spolupráce je již podepsaná, o samotném natáčení se zatím ještě nemluví.

Přidejte svůj názor

Barack Obama a jeho manželka Michelle

Bývalý americký prezident bude moderovat pořady o tématech, kterými se on sám aktivně zabýval v době svého prezidentského působení. Diváci se mohou těšit na pořady o volebním právu, imigraci, medicíně, vnější politice a změně klimatu. 

Podle Netflixu by jejich vzájemná spolupráce měla mít dlouhodobý charakter. Kromě seriózních pořadů Obama se svojí manželkou plánují natáčet i show o zdravém stravování a dalších volnočasových aktivitách.                          

„Na veřejné správě se mi nejvíce líbilo to, že jsme měli neustále možnost poznávat nové zajímavé lidi z různých sfér života. Sdíleli jsme své vzájemné zkušenosti se širokou veřejností. Proto jsme já a Michelle velmi šťastní, že můžeme spolupracovat s Netflixem. Doufáme, že budeme spolu vychovávat mladou a talentovanou generaci, které budeme pomáhat šířit své inspirující příběhy po celém světě,“ řekl Barack Obama. 

Společnost Netflix se aktivně věnuje vlastní produkční činnosti a natáčí seriály a filmy pro celý svět. „Barack a Michell Obamovi jsou světově nejrespektovanější veřejné figury. Jsme pyšní na to, že spolu budeme pracovat a vytvářet nové projekty, které následně můžou změnit svět k lepšímu,“ komentoval spolupráci šéf obsahového oddělení Netflixu Ted Sarandos. 

V Česku a na Slovensku je služba Netflix dostupná již od roku 2016, v nabídce je až 3000 filmů jakéhokoliv žánru. Obsah se od původní americké nabídky mírně liší a je orientován na českého či celkově evropského předplatitele. Společnost funguje od roku 1997 a patří do seznamu největších firem poskytujících online placené televizní služby.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zemřel kameraman Stanislav Milota. Podílel na Spalovači mrtvol, natočil…

18.02.2019 17:35 Aktualizováno Ve věku 85 let zemřel dnes český kameraman a signatář Charty 77 Stanislav Milota. Manžel herečky…

Ženy v běhu stále vévodí kinům, na druhé místo se vyšvihla akční novinka

18.02.2019 16:58 Žebříček víkendové návštěvnosti tuzemských kin potřetí za sebou vede komedie režiséra Martina…

Zemřel Bruno Ganz, Hitler z Pádu Třetí říše

16.02.2019 12:32 Ve věku 77 let zemřel v Curychu švýcarský filmový a divadelní herec Bruno Ganz, informovala dnes…

Mexický herec Guerrero nebude chybět na Oscarech, vízum nakonec dostal

15.02.2019 11:13 Mexický herec Jorge Antonio Guerrero se bude moci za deset dnů v Los Angeles zúčastnit slavnostního…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama