Bývalý prezident USA si našel nové zaměstnaní. Patrně vás hodně překvapí

Kalifornie – americký placený servis online filmů a seriálů Netflex oznámil, že společnost podepsala oficiální spolupráci s bývalým prezidentem USA Barackem Obamou a jeho manželkou Michelle Obamovou. Manžele se stanou producenty a budou natáčet tematické pořady a filmy. Spolupráce je již podepsaná, o samotném natáčení se zatím ještě nemluví.

Přidejte svůj názor

Barack Obama a jeho manželka Michelle

Bývalý americký prezident bude moderovat pořady o tématech, kterými se on sám aktivně zabýval v době svého prezidentského působení. Diváci se mohou těšit na pořady o volebním právu, imigraci, medicíně, vnější politice a změně klimatu. 

Podle Netflixu by jejich vzájemná spolupráce měla mít dlouhodobý charakter. Kromě seriózních pořadů Obama se svojí manželkou plánují natáčet i show o zdravém stravování a dalších volnočasových aktivitách.                          

„Na veřejné správě se mi nejvíce líbilo to, že jsme měli neustále možnost poznávat nové zajímavé lidi z různých sfér života. Sdíleli jsme své vzájemné zkušenosti se širokou veřejností. Proto jsme já a Michelle velmi šťastní, že můžeme spolupracovat s Netflixem. Doufáme, že budeme spolu vychovávat mladou a talentovanou generaci, které budeme pomáhat šířit své inspirující příběhy po celém světě,“ řekl Barack Obama. 

Společnost Netflix se aktivně věnuje vlastní produkční činnosti a natáčí seriály a filmy pro celý svět. „Barack a Michell Obamovi jsou světově nejrespektovanější veřejné figury. Jsme pyšní na to, že spolu budeme pracovat a vytvářet nové projekty, které následně můžou změnit svět k lepšímu,“ komentoval spolupráci šéf obsahového oddělení Netflixu Ted Sarandos. 

V Česku a na Slovensku je služba Netflix dostupná již od roku 2016, v nabídce je až 3000 filmů jakéhokoliv žánru. Obsah se od původní americké nabídky mírně liší a je orientován na českého či celkově evropského předplatitele. Společnost funguje od roku 1997 a patří do seznamu největších firem poskytujících online placené televizní služby.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Ceny Emmy opět ovládla Hra o trůny, hvězdou večera byl ale nováček mezi…

18.09.2018 09:31 Aktualizováno Los Angeles - Cenu Emmy pro nejlepší dramatický seriál si v pondělí večer odnesla z ceremoniálu v…

RECENZE: Střeva, hlášky a přeplácaný chaos. Nový Predátor má styl, chybí…

15.09.2018 13:10 RECENZE – Scénárista Smrtonosné zbraně a Posledního skauta patří mezi poslední mohykány, co ještě…

Jan Žižka jako hollywoodský trhák? Půjde o nejdražší film české…

13.09.2018 16:23 Praha - Historický film Petra Jákla Jan Žižka má rozpočet půl miliardy korun, což z něj činí dosud…

Češi usilují o Oscara s filmem Všechno bude. Má šanci?

13.09.2018 12:16 Praha - Česká filmová a televizní akademie (ČFTA), která každoročně stojí za udílením cen Český lev…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama