Televizní Oscar se blíží. Netflix slaví vítězství nad HBO

Los Angeles - Letošním vítězem Emmy podle počtu nominací je seriál Hra o trůny, který získal celkem 22 nominace. Druhým vítězem je další velká hvězda HBO seriál Westworld a televizní večerní pořad Saturday Night Live, které jsou nominovány v 21 kategoriích. Velký úspěch zaznamenal i Netflix, který získal dokonce víc nominací než tradiční lídr HBO.

Přidejte svůj názor

Daenerys Targaryen
doporučujeme

Letošní ročník Emmy je naplánován na 17. záři a odehraje se v Los Angeles. Velkým překvapením letošní soutěže je nominační vítězství Netflixu ve srovnání s tradičním lídrem HBO. Společnost Netflix je internetová platforma poskytující jak televizi, tak i filmy. HBO má o čtyři nominace méně než Netflix, který na svém účtu má celkem 112 nominací.

 Netflix získal nominace v nejlepší herecké a režijní kategorii, 12 nominací získala i druhá sezona Stranger Things. Sedmá sezona světově známého seriálu Hra o trůny od televizní společnosti HBO má veškeré šance se stát nejlepším letošním seriálem, může uspět v kategorii nejlepší dramatický seriál a zvítězit v herecké či technické kategoriích. V příštím roce diváci očekávají poslední sezonu Hry o trůny.

V tomto roce streamovací společnost Netflix zahájila masivní reklamní kampaň a začal aktivně investovat do reklamy a PR. Na začátku léta bývalý prezident USA Barack Obama oznámil, že spolu s manželkou začnou pro Netflix natáčet pořady a talk-show.

 

Loading...
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

RECENZE: Konec jedné epochy. Avengers: Endgame uzavírají 11 let MCU

25.04.2019 06:06 RECENZE – Marvel Cinematic Universe udělal z komiksů, dle neznalých pouhé „zábavy dětí a upocených…

loading...

Zemřela hvězda z Dallasu Cliff Barnes. Nepříteli J. R. Ewinga herci Kenu…

25.04.2019 04:27 Ve věku 83 let zemřel americký herec Ken Kercheval, známý jako Cliff Barnes z legendárního seriálu…

Zemřel oblíbený herec a dabér Jaroslav Kepka. Bylo mu 83 let

24.04.2019 08:50 Česko přišlo o další výraznou hereckou tvář. Zemřel herec Jaroslav Kepka, bylo mu 83 let. Kepka se…

Krutý osud Nataši Gollové: Talentovaná herečka dostala cejch kolaborantky,…

22.04.2019 17:29 Aktualizováno Do historie filmu se zapsala jako představitelka ztřeštěných dívek, sen o vážné roli se jí ale…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama