Charlieho andílci se vrátí příští rok do kin, tentokrát s jiným hereckým obsazením

Hollywood - V posledních letech se v Hollywoodu objevují rebooty známých filmů, které buď děj přepisují nebo jen restartují původní sérii. To, že aktuálním trendem je dávat více prostoru režisérkám a herečkám nahrává vzniku nových filmů. Pokračování Charlieho andílků je toho důkazem.

Přidejte svůj názor

Hollywoodský reboot Charlieho andílků

Po filmech jako Krotitelé duchů nebo třeba Debbie a její parťačky, příchází opět další reboot, který bude patřit ženám. Noví Charlieho andílci mají na svém kontě režisérku a trojici žen rozdílného entického původu. V žádném případě se nebude jednat o pokračování původní série.

Nové herečky budou hrát nové postavy, které budou dotvářet novou generaci andílků pracujících pro záhadného Charlieho. Nejvýraznější tváří je herečka Kristen Stewart, jejíž účast je pro mnohé zarážející. Stewart po skončení série Stmívání několik let hrála spíše v nezávislých filmech, proto je její návrat na „velké plátno“ překvapením.

Druhou z Charlieho andílků ztvární herečka Naomi Scottová, která je hvězdou na vzestupu. V posledních letech si zahrála v rebootu Power Rangers nebo v katastrofickém dramatu 33 životů. Velká role na ni čeká příští rok v remaku hraného Aladdina, kde si zahraje ikonickou roli princezny Jasmíny.

Trio zakončí nepříliš známá herečka Ella Balinska, pro kterou budou Charlieho andílci prvním velkým projektem. Doteď hrála v britských seriálech jako Vraždy v Midsomeru nebo Londýnská nemocnice. Režie se chopí herečka a režisérka Elizabeth Banks. Nejenže bude film točit, ale pomáhá se scénářem a dokonce ztvární i mentorskou postavu Bosley, kterou hrál v minulosti velikán Bill Murray.

Banksová v minulosti režírovala muzikál Ladíme 2 nebo jednu povídku ve filmu Mládeži nepřístupno. „Tento film vyznamenává dědictví Charlese Townsenda a jeho agentury při představení nové éry moderních a globálních andělů. Nemohla jsem být více nadšená, že mohu spolupracovat s Kristen, Naomi a Ellou, abych tuto kapitolu přivedla fanouškům po celém světě," řekla Banksová o castingu.

Třetí díl Charlieho andílků by měl mít premiéru v zaří 2019. Přináší jistý příslib budoucnosti v pokračování série.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Neviditelný herec: Rozhlasovou anketu vyhráli Somr a Medvecká

20.10.2018 14:16 Taťjana Medvecká za roli ve hře Prezident a Josef Somr za roli statkáře v pohádce Břicho Radegasta…

RECENZE: Hororová fantasy pohádka Čarodějovy hodiny okouzlí i znechutí…

20.10.2018 13:47 RECENZE – …rozhodně na ni ale nezapomenete. Nikdy. A to zvlášť na ty části, které byste nejradši…

RECENZE: Nový Halloween ctí svoji předlohu a dává na frak moderním hororům

19.10.2018 15:10 RECENZE – Po nenaplněném očekávání z hororu Sestra do kin míří další adept na horor roku. Nový…

Kriminální příběh Králové zlodějů oživuje největší loupež v dějinách Velké…

18.10.2018 12:35 Snímek Králové zlodějů přenáší diváky do dubna 2015, kdy došlo ve Velké Británii k největší loupeži…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama