Charlieho andílci se vrátí příští rok do kin, tentokrát s jiným hereckým obsazením

Hollywood - V posledních letech se v Hollywoodu objevují rebooty známých filmů, které buď děj přepisují nebo jen restartují původní sérii. To, že aktuálním trendem je dávat více prostoru režisérkám a herečkám nahrává vzniku nových filmů. Pokračování Charlieho andílků je toho důkazem.

Přidejte svůj názor

Hollywoodský reboot Charlieho andílků

Po filmech jako Krotitelé duchů nebo třeba Debbie a její parťačky, příchází opět další reboot, který bude patřit ženám. Noví Charlieho andílci mají na svém kontě režisérku a trojici žen rozdílného entického původu. V žádném případě se nebude jednat o pokračování původní série.

Nové herečky budou hrát nové postavy, které budou dotvářet novou generaci andílků pracujících pro záhadného Charlieho. Nejvýraznější tváří je herečka Kristen Stewart, jejíž účast je pro mnohé zarážející. Stewart po skončení série Stmívání několik let hrála spíše v nezávislých filmech, proto je její návrat na „velké plátno“ překvapením.

Druhou z Charlieho andílků ztvární herečka Naomi Scottová, která je hvězdou na vzestupu. V posledních letech si zahrála v rebootu Power Rangers nebo v katastrofickém dramatu 33 životů. Velká role na ni čeká příští rok v remaku hraného Aladdina, kde si zahraje ikonickou roli princezny Jasmíny.

Trio zakončí nepříliš známá herečka Ella Balinska, pro kterou budou Charlieho andílci prvním velkým projektem. Doteď hrála v britských seriálech jako Vraždy v Midsomeru nebo Londýnská nemocnice. Režie se chopí herečka a režisérka Elizabeth Banks. Nejenže bude film točit, ale pomáhá se scénářem a dokonce ztvární i mentorskou postavu Bosley, kterou hrál v minulosti velikán Bill Murray.

Banksová v minulosti režírovala muzikál Ladíme 2 nebo jednu povídku ve filmu Mládeži nepřístupno. „Tento film vyznamenává dědictví Charlese Townsenda a jeho agentury při představení nové éry moderních a globálních andělů. Nemohla jsem být více nadšená, že mohu spolupracovat s Kristen, Naomi a Ellou, abych tuto kapitolu přivedla fanouškům po celém světě," řekla Banksová o castingu.

Třetí díl Charlieho andílků by měl mít premiéru v zaří 2019. Přináší jistý příslib budoucnosti v pokračování série.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Natáčení pátého Ramba je u konce. Stallone si jej patrně zahraje naposledy

11.12.2018 09:20 Před necelým týdnem Sylvester Stallone ohlásil na svém Instagramu, že padla poslední klapka Ramba V…

Katastrofa, kterou nikdo nepřežil. Film o ruské ponorce Kursk míří do…

11.12.2018 08:36 Film o jaderné ponorce K-141 Kurs vstoupí do českých kin 17. ledna. Snímek vypraví o skutečné…

Komedie Po čem muži touží bude vycházet na DVD i s audiopopisem pro…

10.12.2018 22:33 Filmová komedie Po čem muži touží režiséra Rudolfa Havlíka, která je v současné chvíli…

Do českých kin míří Aquaman a další Spider-Man. Porazí Freddieho Mercuryho?

10.12.2018 17:17 V čele víkendové návštěvnosti tuzemských kin je stále britsko-americký snímek Bohemian Rhapsody. Za…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama