Herec Aquamana hovoří o neúspěšné spolupráci s Marvelem

Herec Jason Momoa se postupně připravuje na svoji první hlavní roli ve světě DC v letošním prosincovém Aquamanovi. Ukázalo se, že v minulosti měl Momoa několik příležitostí se zapojit na stranu rivalského Marvelu.

Přidejte svůj názor

Jason Momoa v roli Aquamana

V novém rozhorovu pro americký týdeník Entertainment Weekly herec řekl, že se setkal s režisérským duem Joem a Anthonym Russo, kteří mu nabídli roli záporáka v marvelovském světě. Bratři Russoové mají na svém kontě nové Avengers nebo druhý a třetí díl Kapitána Ameriky. O setkání s nimi hovoří jako o jednom z nejlepších, který kdy měl ve filmovém průmyslu.

„Setkal jsem se s bratry Russoovými, kteří jsou úžasní. Bylo to jedna z nejlepších schůzek, na níž jsem byl. Plánoval jsem s nimi pracovat, ale nakonec to nevyšlo,“okomentoval svoji zkušenost Momoa.

Schůzka s Russovými není poslední po čem Momoa šel. Byl také na konkurzu Strážců Galaxie, kde si měl zahrát roli Draxe ničitele. Herec blíže nepopsal jakou postavu si měl zahrát v marvelovském světě, ani o jaký film se mělo jednat.

„Měl jsem hrát záporáka. Lidé si mě často najímají jako záporáka. Také jsem zkoušel konkurs Strážců Galaxie, který byl super. Byl jsem na konkursu spolu s hercem Chrisem Pratterm, který je legendou a džentlmenem. Stejně to nevyšlo,“ rozvedl herec svoji možnou spolupráci s Marvelem.

Momoa dále řekl, že se pokoušel dostat jedinou komiksovou roli a tou měl být Batman pod taktovkou režiséra Zacka Snydera. „Skoro jsem tam nešel. Hlavu jsem měl plnou myšlenek. Říkal jsem si, že Batmana určitě hrát nebudu a pokud ano, tak to vlastně asi ani nechci. Je to jako kdyby hrál američan James Bonda,“ dodal ke svým pokusům Momoa.

„Říkal jsem si s jistotou, že budu hrát nějakého záporáka třeba Loba (záporák DC Comics) nebo někoho jiného. Když jsem viděl ty známé herce, kteří jsou na castingu Batmana, Supermana a Wonder Woman, tak jsem měl pochybnosti, koho budu vůbec hrát. V průběhu konkursu jsem zkoušel hrát Batmana, hrál jsem ho chytře a sarkasticky. Když v tom režisér Snyder řekl, že má nápad,“ dodal Momoa.

Snyder zcela okamžitě dal hercovi roli Aquamana. Obsadil jej do vedlejší role ve filmu Liga spravedlnosti a dále mu věnoval samostatný film, který natáčel James Wan. Aquaman půjde do 20. prosince.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Kdo letos získá Oscara? Podívejte se na nejžhavější kandidáty

23.01.2019 14:10 V Los Angeles byly zveřejněny nominace na ceny americké filmové akademie Oscar za rok 2018. Nejvíce…

Kdo získá Oscara? Byly oznámeny nominace, nejvíc šancí mají dva filmy

22.01.2019 16:41 Aktualizováno Nejvíce nominací na ceny americké filmové akademie Oscar za rok 2018 získalo mexické drama Roma a…

Kdo ovládne Českého lva? Nejvíc nominací získal film Toman

22.01.2019 13:40 Aktualizováno Politický thriller Toman režiséra a producenta Ondřeje Trojana o muži, který významně ovlivnil…

Tyhle rošťáky miloval celý svět: Jak se změnily děti z filmu Kdopak to…

22.01.2019 12:53 Kdy se řekne „Kdopak to mluví“, většina z nás si vzpomene na ústřední pár tohoto amerického filmu –…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama