Herec Aquamana hovoří o neúspěšné spolupráci s Marvelem

Herec Jason Momoa se postupně připravuje na svoji první hlavní roli ve světě DC v letošním prosincovém Aquamanovi. Ukázalo se, že v minulosti měl Momoa několik příležitostí se zapojit na stranu rivalského Marvelu.

Přidejte svůj názor

Jason Momoa v roli Aquamana

V novém rozhorovu pro americký týdeník Entertainment Weekly herec řekl, že se setkal s režisérským duem Joem a Anthonym Russo, kteří mu nabídli roli záporáka v marvelovském světě. Bratři Russoové mají na svém kontě nové Avengers nebo druhý a třetí díl Kapitána Ameriky. O setkání s nimi hovoří jako o jednom z nejlepších, který kdy měl ve filmovém průmyslu.

„Setkal jsem se s bratry Russoovými, kteří jsou úžasní. Bylo to jedna z nejlepších schůzek, na níž jsem byl. Plánoval jsem s nimi pracovat, ale nakonec to nevyšlo,“okomentoval svoji zkušenost Momoa.

Schůzka s Russovými není poslední po čem Momoa šel. Byl také na konkurzu Strážců Galaxie, kde si měl zahrát roli Draxe ničitele. Herec blíže nepopsal jakou postavu si měl zahrát v marvelovském světě, ani o jaký film se mělo jednat.

„Měl jsem hrát záporáka. Lidé si mě často najímají jako záporáka. Také jsem zkoušel konkurs Strážců Galaxie, který byl super. Byl jsem na konkursu spolu s hercem Chrisem Pratterm, který je legendou a džentlmenem. Stejně to nevyšlo,“ rozvedl herec svoji možnou spolupráci s Marvelem.

Momoa dále řekl, že se pokoušel dostat jedinou komiksovou roli a tou měl být Batman pod taktovkou režiséra Zacka Snydera. „Skoro jsem tam nešel. Hlavu jsem měl plnou myšlenek. Říkal jsem si, že Batmana určitě hrát nebudu a pokud ano, tak to vlastně asi ani nechci. Je to jako kdyby hrál američan James Bonda,“ dodal ke svým pokusům Momoa.

„Říkal jsem si s jistotou, že budu hrát nějakého záporáka třeba Loba (záporák DC Comics) nebo někoho jiného. Když jsem viděl ty známé herce, kteří jsou na castingu Batmana, Supermana a Wonder Woman, tak jsem měl pochybnosti, koho budu vůbec hrát. V průběhu konkursu jsem zkoušel hrát Batmana, hrál jsem ho chytře a sarkasticky. Když v tom režisér Snyder řekl, že má nápad,“ dodal Momoa.

Snyder zcela okamžitě dal hercovi roli Aquamana. Obsadil jej do vedlejší role ve filmu Liga spravedlnosti a dále mu věnoval samostatný film, který natáčel James Wan. Aquaman půjde do 20. prosince.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

RECENZE: Fantastická zvířata probouzí nostalgii po Harry Potterovi, ale na…

18.11.2018 19:24 RECENZE – Režisér David Yates a scénaristka J.K. Rowlingová přicházejí s pokračováním Fantastických…

StarDance opustili Gondík se Stodůlkovou. Porota letos poprvé udělila…

17.11.2018 23:38 V sobotním kole soutěže StarDance se představilo šest párů, které tentokrát na parkety předvedly…

RECENZE: Divoké večírky, ženy a moc. Berlusconi je jen dítě, politika je…

17.11.2018 16:02 Aktualizováno Film o nejvlivnějším muži Itálie, jehož autorem je jeden z nejperspektivnějších italských režisérů…

Zemřel scenárista William Goldman, Oscara mu vynesl Butch Cassidy a…

16.11.2018 21:46 Ve věku 87 let v New Yorku zemřel americký scenárista William Goldman. S odvoláním na jeho dceru…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama