Herec Jason Statham je zklamaný z toho, jak vypadá jeho nový film

Včera měl v českých kinech premiéru film MEG: Monstrum z hlubin. Jason Statham hrající hlavní roli kapitána Taylora je rozčarován z toho, jak vypadá film poté, co jej ve Warner Bros sestříhali. Je zklamaný, prý snímek vypadá úplně jinak než bylo ve scénáři.

Přidejte svůj názor

Jason Statham jako kapitán Taylor

Statham nedávno poskytnul rozhovor filmovému portálu Collider, ve kterém vyjádřil svoje zklamání s konečnou verzí jeho žraločího thrilleru, nehledě na skutečnosti, že verze do kin je méně krvavá a brutální.

„Scénář je úplně odlišný, verze do kin vypadá jinak než bylo v plánu. Někdy si říkáte, jak se to mohlo stát? Jak se to mohlo takhle změnit? Je to radikálně jiné. Hadám, že v některých případech může být pro nás naše představivost a vlastní vnímání něčeho největším nepřítelem,“ řekl Statham.

Herec dále řekl, že si MEG představoval jako sladkou tečku za letní sezónou plnou humoru. Statham chtěl, aby film obsahoval násilné scény pro dospělé, které byly v původním konceptu. „V průběhu filmu si říkáte, kde je sakra krev? Přitom je tam krvelačný žralok,“ dodal Statham.

Zatímco režisér Jon Turteltaub chtěl udělat velký letní film, rozhodnutí snížit násilí přišlo od studia, které chtělo, aby MEG byl přístupný od 13 let. „Měli jsem připravená děsivá, nechutná a krvavá úmrtí, ale museli jsme je vystřihnout. Mám z toho smíšené pocity. Na druhou stranu odstranění násilí dělá film mnohem dostupnějším,“ řekl režisér.

„Dokonce jsme natačeli spoustu násilných scén s vizuálními efekty, ale pak jsme si uvědomili, že film tak bude pro starší diváky. I tak je to zábavný film, který si užijí lidé, jež nemají rádi krev. Velmi jsem váhal s odstraněním všech krvavých a násilných záběrů. Neudělal bych to, kdybych věděl, že to pokazí příběh, i po odstranění, to vypadalo v pořádku,“ dodal režisér.

MEG: Monstrum z hlubin je v kinech od čtvrtka 9. srpna.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Záhadné zmizení. Slavnou herečku nikdo neviděl tři měsíce, fanoušci jsou…

24.09.2018 13:10 Peking - Jedna z nejznámějších čínských hereček Fan Ping-ping se téměř tři měsíce neobjevila na…

Komedie Po čem muži touží má rekordní první víkend!

24.09.2018 12:45 Praha - Filmová komedie Po čem muži touží režiséra Rudolfa Havlíka, která vstoupila do kin, se…

RECENZE: Po čem muži touží? Po nenáročné komedii s vynikajícím hereckým…

22.09.2018 09:54 RECENZE - Najdeme odpověď na otázku Po čem muži touží? Tvůrci této místy až "crazy komedie" se…

Keňa dovolila promítat lesbický film. Ale jen na chvíli, aby mohl bojovat…

22.09.2018 07:47 Nairobi - Keňská soudkyně zrušila zákaz promítání keňského filmu o lesbickém vztahu - ale jen na…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama